Kajko i kokosz szkoła latania sprawdzian z lektury

Pobierz

Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. Mam nadzieję, że komiks Wam się podobał.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Kartka "M jak Mama" Muzea w Polsce online - odwiedź je już dziś!. Top 10 propozycji DIY na Dzień Matki.. Społeczność .. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania.docZaplanowałam na dziś pierwsze spotkanie z lekturą- "Kajko i Kokosz".. Test (literature) - Test z lektury Kajko i Kokosz Część 3.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Popularne quizy w tym tygodniu: MILIONERZY - Ekipa Friza.. Szkoła latania.". Tylko prawdziwy fan Dominika Rupińskiego zda ten test!. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz..

...Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.

Szkoła latania".. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiia) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. a) nie b) tak 15) Kto wg komiksu potrafi najlepiej latać1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. kaczmo21 3 lata temu.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Szkoła latania.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Przypominam, że jest to lektura obowiązkowa, którą trzeba zapamiętać, bo może pojawić się na egzaminie ósmoklasisty.. Nauka latania u Jagi 8. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Część 2.. Sprawdzimy, czy dobrze zapamiętaliście treść książki.Riverdaleitp 9 miesięcy temu.. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Atak zbójcerzy.Rozkaz Mirmiła.Podstępny atak zbójcerzy na gród.Przerwanie posiłku Kokosza.Podstęp Hegemona i …Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. 787 172 135 .Plik Test Kajko i Kokosz.. Dopasuj ciekawostkę .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. 3 .Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Zapraszamy do zabawy!. Decyzja Mirmiła o podjęciu nauki w Wyższej Szkole Latania 9.. Część 1.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz: Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Kurs latania .Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szkół Premium Logowanie Pomoc Konkursy.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Szkoła latania - test wiedzy..

Szkoła lataniaKajko i Kokosz.

Szkoła .. Napad zbójcerzy na Mirmiła i towarzyszy 4.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Marzenia Mirmiła o lataniu 7.. 4 0 0Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. złotem.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Szukaj.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Książki niezawodne w walce z koronawirusem.. Powrót kasztelana do Mirmiłowa 5.. Szkoła latania - streszczenie .. hej mam na imie Nikole mam kartkówkę z tego tematu lektury xd ale dostałam 5 3 6 4 4 5 4 4 3 6 to są oceny z całej lektóry jestem najlepsza z klasy a z kartkówki 6-Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz..

Szkoła latania (Janusz Christa).

Szkoła Latania .. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Podróż na Łysą Górę 10.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Wiosenny bukiet dla Mamy.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. A. napuścili na nich niedźwiedziaLista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Podstępna propozycja Krwawego Hegemona 6.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt