Dżem wehikuł czasu tekst

Pobierz

Ostatnie widzenie.. Za to do puszki zamykano mnie.. Sprawdź: - Wehikuł czas.Tekst piosenki.. Siódma rano - to dla mnie noc, Pracować nie chciałem, włóczyłem się.. Ci wspaniali ludzie nie powrócą.. Tylko nocą do klubu "Puls" Jam-session do rana, tam królował blues To już minęło, te czasy, ten luz.Wehikuł czasu Lyrics: Pamiętam dobrze ideał swój / Marzeniami żyłem jak król / Siódma rano - to dla mnie noc / Pracować nie chciałem, włóczyłem się / Za to do puszki zamykano mnie .Tekst piosenki w jakości 4K.Pamiętam dobrze ideał.. Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat, Mój mały, intymny, muzyczny świat Gdy tak wspominam ten miniony czas, Wiem jedno, że to nie poszło w las Dużo bym dał, by przeżyć to znów Wehikuł czasu to byłby cudGdy tak wspominam ten miniony czas, Wiem jedno, że to nie poszło w las.. Możesz przesuwać zaznaczenie oraz pojedyńcze ograniczniki fragmentu.. Marzeniami żyłem jak król.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Za to zwykle zamykano mnie.. Człowieku, co się z tobą dzieje.Pamiętam dobrze ideał swój.Marzeniami żyłem jak król.Siódma rano - to dla mnie noc,Pracować nie chciałem, włóczyłem się.Za to do puszki zamykano mnie.Za to z.Pamiętam dobrze ideał swójMarzeniami żyłem jak królSiódma rano to dla mnie nocPracować nie chciałem, włóczyłem sięZa to do puszki zamykano mnieZa to zwykle z.ponadczasowa piosenka ;)Dżem session do rana tam królował blues To już minęło, ten klimat, ten luz Wspaniali ludzie nie powrócą, Nie powrócą już!.

Wehikuł czasu - to byłby cud.

Siódma rano - to dla mnie noc, Pracować nie chciałem, włóczyłem się.. Zaznacz fragment piosenki.. Kiepski byłby z Ciebie mąż".. Pamiętam dobrze ideał swój.. Znów kwiatek do lufy wetknie mi któś.. Pracować nie chciałem, włóczyłem się.. Marzeniami żyłem jak król.. Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat, Mój mały, intymny, muzyczny świat Gdy tak wspominam ten miniony czas, Wiem jedno, że to nie poszło w las Dużo bym dał, by przeżyć to znów Wehikuł czasu to .Poczekaj, aż piosenka "Dzem - Wehikuł Czasu tekst" załaduje się do poniższego panelu.. Mam jeszcze wiarę, odmieni się los, Znów kwiatek do lufy wetknie im ktoś Ref.. Zarabiaj na wymianie cyfrowych walut.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. Pamiętam dobrze ideał swój.. Po zaznaczeniu możesz odsłuchać fragment oraz dodać wyciszanie.. [Zwrotka 1] Pamiętam dobrze ideał swój..

Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.

Mam jeszcze wiarę, odmieni się los.. Nie powrócą już.. Marzeniami żyłem jak król.. Tylko nocą do klubu "Puls".. Po knajpach grywałem za piwko i chleb.Gdy tak wspominam ten miniony czas Jak dobrze że to nie poszło w las Dużo bym dał by przeżyć to znów Wehikuł czasu - to byłby cud Mam jeszcze wiarę, odmieni się los Znów kwiatek do lufy wetknie mi któśWehikuł Czasu - TEKST PIOSENKI.. Za to do puszki zamykano mnie.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam.. To już minęło, ten klimat, ten luz.. Siódma rano - to dla mnie noc.. Już mnie nie opuścisz, nie, nie będę sam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt