Do każdej z opisanych sytuacji 1 5 dobierz właściwą reakcję

Pobierz

Nie dosłyszałeś/dosłyszałaś nazwiska osoby, która ci się przedstawiła.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej sytuacji.. Zakreśl literę A, B albo C.. Przykład: Kolega proponuje ci wzięcie udziału w miejskim biegu.. Jak wyrazisz swoje zdziwienie?. Powiedz o tym koledze.. wybierz właściwą reakcję.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Co powiesz?. .OJFP- Strona 5 z 16 Zadanie 4.. Uwaga!. wybierz właściwą reakcję.. Znajomość funkcji językowych Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane ze sportem (1.-4.).. Uważasz, że koleżanka powinna zabrać ze sobą kurtkę.Strona 6 z 21 OJAP-200 Zadanie 5. dobierz właściwą reakcję.. Skończyłeś/Skończyłaś rozmawiać z nowo poznaną osobą.. (4 pkt) (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z sytuacjami życia codziennego (4.1.-4.4.).. A.Strona 5 z 17 Zadanie 4.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakresuwybierz właściwą reakcję.. Znajomość funkcji językowych Dla każdej z opisanych sytuacji (1.-4.). Bardzo Cię to zaskoczyło.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga!. Kolega przekazał Ci zaskakującą wiadomość.. z liter: A, B albo C.. Jak zareagujesz?OJAP- Strona 7 z 21 Zadanie 5..

3.Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję.

5.2.Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Uwaga!. Uwaga!. Co jej powiesz?. Przeczytaj tekst do każdego akapitu 1 - 3 dopasuj właściwy nagłówek ( A - E ) dwa nagłówki zostały .. Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). wybierz właściwą reakcję.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. (4 pkt) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. wybierz właściwą reakcję.. Uwaga!. Poproś kolegę o możliwość zadzwonienia z jego telefonu.. wybierz właściwą reakcję.. Zadanie 5.. Uwaga!. wybierz właściwą reakcję.. Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. Zapytaj kolegę, czy zamierza przyjść na dyskotekę szkolną.. Gimnazjum.. 2011-11-04 15:24:26; Do podanych cech 1 dobierz zwierze : 2013-10-01 22:28:19; Jak przyspieszyć reakcję simów w The Sims 4 .Do każdej z opisanych sytuacji 1-2 Dobierz właściwe reakcje spośród A-C.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Turysta z Anglii, który z Tobą rozmawia, mówi zbyt szybko.. Zadanie 5.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Bardzo Cię to zaskoczyło.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi dotyczące miejsca zamieszkania (4.1.-4.4.).. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Język angielski.. Co jej powiesz?. Co powiesz kelnerowi?.

___ / 5 pkt Do każdej z opisanych sytuacji (1-5) dobierz właściwą reakcję (A-F).

wybierz właściwą reakcję.. 2010-01-31 19:17:22; Przeczytaj cztery krótkie teksty.. I can't .Zadanie 5.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. wybierz właściwą reakcję.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Zadanie 5.Usłyszysz cztery wypowiedzi na temat wyjścia do kina (4.1.-4.4.).. (4 pkt) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.Strona 8 z 15 Zadanie 6.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.Strona 6 z 20 OJAP- Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Let's watch it together.4.Dla każdej z opisanych sytuacji (1-4) wybierz właściwą reakcję.. Co jej powiesz?. (4 pkt) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Co powiesz kelnerowi?. Chcesz wyrazić zadowolenie z pobytu u angielskiej rodziny.. Co powiesz?. Zakreśl literę A, B albo C. Zgubiłeś(-aś) telefon..

Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).

Wpisz rozwiązania do tabeli.. I / in an.Zadanie 5.. Powiedz o tym koledze.. Co jej powiesz?. Wpisz rozwiązania do tabeli.. wybierz właściwą reakcję.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Yes, it was fun.Do każdej z opisanych sytuacji (1 - 3 ) dobierz właściwą reakcję ( A - C ).. 5.1.dziennego (4.1.-4.4.).. 5.2.OJRP- Strona 5 z 18 Zadanie 4.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Koleżanka wygrała zawody szachowe.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Zadanie 5.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.OJNP- Strona 7 z 21 Zadanie 5. wybierz właściwą reakcję.. 1 Chcesz przedstawić sie grupie dorosłych.. wybierz właściwą reakcję.. Koleżanka pyta, czy podobał ci się film.. Odpowiedz jej.. 5.Zadanie 5.. Uwaga!. Pytasz kolegę, jaki jest jego brat.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. - 5.4. dobierz właściwą reakcję A - E.. Nie podobał Ci się obejrzany film.. wybierz właściwą reakcję.. Nie podobał Ci się obejrzany film.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga!. Do każdej z opisanych sytuacji 1-5 dobierz właściwą reakcję A-C, a następnie zakreśl poprawną odpowiedź.. rozwiązane.. (0 -4) Do każdego pytania 5.1.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.).

Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Zadanie 6.Zadanie 5.. Zadanie 5.. Uwaga!. 5.2.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdej sytuacji.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). A I'd like to say hello to everyone, B Let me introduce myselfDo każdej z sytuacjami życia codziennego dobierz właściwą reakcję (A-E).. Chcesz utrzymywać kontakt z kolegą, który przeprowadza się do innego miasta.Odczytaj hasło,wybierając z każdej kratki odpowiednią literę.Zapisz je.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jak odrzucisz tę ofertę?Exercise 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt