Pracując z tekstem uzupełnij profil internetowy nika mickiewicz

Pobierz

ładna .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Dzienniczek obserwacji roślin.Zadania do wykonania.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Strona główna .. Pracując z tekstem, uzupełnij profil internetowy w imieniu jednego z głównych bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Karta pracy - Profil postaci Pracując z tekstem, wybierz jednego z głównych bohaterów książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i uzupełnij internetowy profil postaci.Pracując z tekstem, uzupełnij profil internetowy w imieniu jednego z głównych bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Imię i nazwisko Podstawowe informacje płeć wiek miejsce zamieszkania praca/ wykształcenie Szczegółowe informacje rodzina inne informacje o tobie zainteresowania 12 znajomiNapisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. z głównych bohaterów: Uczniowie z numerami od 1 do 8 : FELIX.. Dyskusja (0) Nika Mickiewicz.. W drugiej części świętowała urodziny kilka dni po rozpoczęciu wakacji, natomiast z treści czternastej części wynika, że ma urodziny w połowie lipca..

Pracując z tekstem, uzupełnij zgłoszenie wybranego wynalazku w biurze patentowym.

Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Jest prosta i nowoczesna.. Ojciec dziewczynki od dwóch lat nie żyje, jednak jego śmierć nie została zgłoszona w urzędzie, w związku z tym Nika odbiera jego rentę.. Twoja sesja wygasła .. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Rafał Kosik "Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" - cd.. To osoba niezwykle skromna, wrażliwa i uczciwa.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. Sprawdzian (4) edukacja matematyczna.. Czytanie ze zrozumieniem - jesień.. Pracując z tekstem, uzupełnij profil internetowy bohaterów książki (dla każdego z bohaterów .308 Permanent Redirect - Pracuj.pl .. nginxNika spotkała ją podczas swojej podróży w czasie w 2 części, jednak nie zdołała zmienić jej przeznaczenia.. Pracując z tekstem, uzupełnij .Szkoła Podstawowa nr 16 w Legnicy - najlepsza szkoła podstawowa w LegnicyKlasa została podzielona na trzy zespoły, a ich członkowie mieli do wykonania konkretne zadania związane z wylosowanym bohaterem literackim..

Profile internetowe bohaterów powieści "Felix, Net i Nika" Karta pracy - Profil internetowy postaci 1.

Cele: wyszukiwanie informacji w utworze wyrażonych wprost i pośrednio na temat bohaterów powieści, doskonalenie różnych form zapisywania pozyskanych informacji.. Uczniowie z numerami od 17 do 24 : NIKA.. Uczniowie uzupełniają swoje karty pracy konsultując się z osobami z grupy.Karty pracy | olaloszczuksp3debno.. Tekst źródłowy.. Chodzi w niej o przygotowanie informacji o jakiejś postaci (np. historycznej, biblijnej, czy z lektury szkolnej) w formie profilu społecznościowego.. Nic nie wie o śmierci brata, dopóki nie dowiaduje się o tym, nim wyjeżdża, od mamy Felixa.Przyjaciele to Felix Polon i Nika Mickiewicz oraz Manfred (sztucz-na inteligencja).. Mówiąc w skrócie - założenie niby-facebooka tej osoby.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. oryginalne ubrania z lumpeksu, wypastowane martensy, poprzecierana, stara torba, często powycierane spodnie.. Ponoć jest potomkinią czarownicy.. Profile bohaterów książki R. Kosika "Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zaloguj się ponownieObszerne opisy niektórych spośród nich znajdują się między innymi na stronach: 19 (zabezpieczenie przed złodziejami kieszonkowymi), 24 (czujnik przechyłu w rowerze), 35 (klucz uniwersalny), 47 (pełzacz), 121 (penetrator), 271 i 279 (latalerz).. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem)..

Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Wirtualny profil postaci.

Uczniowie z numerami od 9 do 16 : NET.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Natalia Usenko "Dziwny sen" - interpretacja.. niebieskie oczy ukryte za okularami ubrany w luźne bojówki z łańcuszkiem wiszącym przy pasku i wytartą brązową bluzę z kapturem ciemny blondyn o zmierzwionych włosach, wiecznie potargany wysoki, chudy jak tyczka Profil internetowy postaci - Net BieleckiNet Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Jego wielką pasją jest informatyka, to .Temat: Oto my!. Przyjechała z Krakowa.. Imię i nazwisko Podstawowe informacje płeć wiek miejsce zamieszkaniaInstaLing - skuteczna nauka słówek Zostałeś wylogowany .. Dziś chciałabym przedstawić metodę, która z pewnością Wam się spodoba.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Pracując z tekstem, uzupełnij profil internetowy w imieniu jednego z głównych bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Get Vaccinated.

Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. - Nika Mickiewicz - Morten - madame Josephine - uczniowie (np. Aurelia, Celina, .. Opis postaci - opis ze zdań.. Posługując się tekstem książki, uczniowie wypełniali specjalne ankiety (profile internetowe) przygotowane przez nauczycielkę, p. Edytę Kurtykę, na temat trzech głównych bohaterów.Przedmiot z planu lekcji Temat lekcji / Cel Instrukcja wykonania pracy Sposób i termin .. - profile internetowe postaci.. jednego .. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. w imieniu.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Opis postaci - ściągawka dla ucznia.. Pracując z tekstem, uzupełnij profil internetowy w imieniu jednego z głównych bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Imię i nazwisko Podstawowe informacje płeć wiek miejsce zamieszkania praca/ wykształcenie Szczegółowe informacje rodzina inne informacje o .Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka .Karta pracy - Profil internetowy postaci 1.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.w drugiej też 13 lat - akcja zaczyna się 2 tyg.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Opis postaci - kryteria sukcesu.. srebrna spinka z zielonym oczkiem odziedziczona po mamie i babci.. Starsza siostra Pawła Mickiewicza.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu .Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Na wykonanie tych zadań masz czas do wtorku, 14 kwietnia.. W trzeciej części, ma urodziny w drugiej połowie września (kilka dni po 15 września), natomiast z treści .Temat: Oto my!. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .Nika Mickiewicz.. Kartkówka zegary.. #GoogleDoodlePrzykładowe rozwiązanie zadania: Profil internetowy postaci - Nika Mickiewicz 2 duże, zielone oczy, lekko zadarty nos, piegi, rude włosy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt