Wynalazki felix net i nika opis

Pobierz

Przy pomocy przycisku i odpowiedniego ułożenia klucza można skopiować wzór zamka, a następnie dorobić zwykłe klucze.. Nika na znak odcumowania (czyli wypuszczenia łodzi na wyprawę) dotknęła nogą (a dokładniej Martensem) Bulbota.. Pływa bardzo powoli, a dodatkowo zwalnia przy skręcaniu.Charakterystyka Felixa Polona 1 Zobacz odpowiedź kamilahalicka9466 kamilahalicka9466 Felix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''.. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. W pierwszej chwili Felix, Net i Nika chcieli, żeby robotem sterował Manfred.. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Klucz uniwersalny - wynalazek Felixa, który potrafi otworzyć każde drzwi dzięki kilkunastu blaszkom wysuwającym się w różnych kierunkach.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Golem Golem - android stworzony przez Felixa i zaprogramowany przez Neta oraz nauczony uczuć przez Nikę.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Szóstoklasiści wzięli udział w nietypowym projekcie.. Manfred jest sztuczną inteligencją.. Manfred jest sztuczną inteligencją.Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną..

Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.

Mówią na niego "chudzielec".. Wyhodował on go ze skrawka kodu znalezionego w koszu jego taty.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Po raz pierwszy Felix użył go w pierwszej części otwierając drzwi na strych gdzie przyjaciele założyli swoją kwaterę .Felix Polon - charakterystyka.. Dzieci działały w ramach projektu "Nienudna lektura".. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Urodziny, Znak 2013 Felix Net i Nika oraz Koszmarna PodróżTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. poleca 82 % .Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Jest wyposażony w mikrokamerę.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Każdy uczeń miał za zadanie skonstruować swój własny wynalazek, przy użyciu dowolnych rzeczy.. Jest to prosty układ elektryczny.. Nosił jaskrawożółte okulary.To tylko część zaskakujących wynalazków, którymi posługują się bohaterowie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Wykorzystuje on między innymi napęd antygrawitacyjny.. Miał włosy ciemnoblond..

Sam także konstruuje wynalazki.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.

Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" .Felix net i nika opisz 5 wynalzków z kasiążki 1 Zobacz odpowiedź qathin qathin • Żyrostat to niewielkie półokrągłe pudełko pod siodełkiem z czujnikiem przechyłu, silnikiem elektrycznym i kołem zamachowym.. Pojawił się w pierwszej części (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi), gdzie za jego pomocą przyjaciele odkryli kryjówkę Marcela i Rubena.Bulbot - robot skonstruowany przez Felixa w celu przeszukiwania jeziora Czerwona Hańcza w poszukiwaniu skarbów.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne .Latalerz - jak sama nazwa wskazuje, jest to latający talerz, stworzony przez naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Wyhodował on go ze skrawka kodu znalezionego w koszu jego taty.. W ruch poszły plastikowe butelki .Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek Podczas imprezy sylwestrowej Felix, Net i Nika niechcący odpalają eksperymentalną rakietę kosmiczną.. Manfred - genialny wynalazek, którego autorem jest Net.. Do stworzenia w pełni funkcjonującego latalerza potrzebna była Trzynasta Księga profesora Kuszmińskiego, znaleziona przez Felixa, Neta i Nikę..

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Znajdziecie tu codzienne, szkolne problemy i niecodzienne przygody, komputery, wynalazki, duchy i opowieść o przyjaźni, o jakiej wszyscy marzymy.

Jest to niewielkie urządzenie składające się z kilkunastu blaszek wysuwających się w różnych kierunkach.opisz 2 wynalazki z książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi napisz ja sie nazywały i doczego służyłu daje naj i pomagam wam tylko prosze szybko 1 Zobacz odpowiedź misiaifika misiaifika robot kroczący - robot do wyciągania przedmiotów, które wpadły np. pod szafę .Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. .Opis wynalazku z książki Felix net i Nika chodzi o wynalazek = klucz uniwersalny lub pełzacz 1 Zobacz odpowiedź Aga Aga Klucz uniwersalny - "metalowy przedmiot przypominający bardzo grube pióro wieczne".. Potrafi wspiąć się na kilkucentymetrowe przeszkody..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt