Znaczenie imiona wiktor

Pobierz

Wiktor - dzieckoZnaczenie imienia Wiktor Wiktor to mocno stąpający po ziemi realista.. Jest sympatyczny,.. Praca i kariera zawodowa.. Ponadto współgrają z dobrze rozwinięta zmysłowością, wrażliwością i intuicją imienia Wiktor.. Ciekawią go studia klasyczne i języki obce, a karierę zawodową z przyjemnością złączy z rodzinną firmą lub stanowiskiem, na którym będzie mógł kontaktować się z ludźmi.Wiktor Pochodzenie i znaczenie imienia-imię męskie pochodzenia łacińskiego, a oznacza - zwycięzca Charakterystyka imienia - Wiktor lubi podróże.. imię pochodzenia łacińskiego oznaczające zwycięzcę.. Dzięki temu artykułowi poznasz odpowiedzi na te pytania.. Choć tłumaczenie to wydaje się kojarzyć z kimś przebojowym, mężczyzna o imieniu Wiktor najczęściej osiąga zwycięstwo nie poprzez śmiałe i ryzykowne działania, a raczej przez staranne i .. 25, 27 lutego; 6 marca; 2, 12, 20 kwietnia; 8, 14, 21 majaWiktor pochodzenie: łacińskie znaczenie: "zwycięzca" osobowość: Mężczyzna przywiązujący się, lubiący dom główne cechy: towarzyskość, dynamizm, uczuciowość, intelekt znak zodiaku: Panna roślina: oset zwierzę: świerszczZnaczenie imienia Wiktor.. Wiktoria jest powściągliwa w okazywaniu uczuć i niechętnie zawiera liczne znajomości.. Victor to po łacinie "zwycięzca" Numerologia imienia Wiktor.. Zdrobnienia.. Pochodzenie i znaczenie imienia Wiktor jest imieniem pochodzenia łacińskiego..

Wiktor: znaczenie imienia.

Zdaniem astrologów Wiktorowie są solidni, ostrożni, obowiązkowi i rodzinni.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.WIKTOR - znaczenie imienia dla chłopca.. W Polsce znane jest od początku XIII w.. Cechy charakteruGeneza imienia Wiktor wywodzi się z języka łacińskiego.. Szczegółowe informacje o imieniu Wiktor.. Wiktor jest imieniem pochodzenia łacińskiego.. Zwierzę: świerszcz Kolor: zielony Owoc: bananImię Wiktor ma długą tradycję.. Imię Wiktor pochodzi od łacińskiego słowa "victor", co oznacza dosłownie "zwycięzca".. W mitologii rzymskiej postać Victorii była boginią zwycięstwa, miała symbolizować potęgę (jej grecką odpowiedniczką była Nike).. Sprawdź jego cechy i poznaj predyspozycje.. Stroni od.. Praca i kariera zawodowa.. Znaczenie imienia Wiktor to nie imię.. W Polsce występuje od XIII w.Znacznie imienia męskiego WIKTOR Indywidualista.. Imię pochodzenia łacińskiego.. Wywodzi się od słowa victor, które oznacza: "zwycięzca".. Pochodzenie i znaczenie imienia.. Podobnie jak jego żeński odpowiednik - Wiktoria - oznacza zwycięstwo, zwycięzcę.. Jest to imię pochodzenia łacińskiego.. Imieniny Wiktora.. Jeśli nie będziemy mu przeszk Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionZnaczenie imienia Wiktoria Rodzina i miłość.. Kiedy obchodzi Wiktor imieniny?. Co ciekawe, pierwszy król Włoch po zjednoczeniu kraju w 1861 roku miał na .Wiktor to nie imię..

Pochodzenie i znaczenie imienia.

Wiktor - imię męskie, pochodzące od łacińskiego słowa "victor' , oznaczającego "zwycięzca".. Czasami jest przekorny i lubi przekomarzać się z innymi.. Trzeba mu dać czas do namysłu, na przygotowanie planu działania i wybór metod.. Pośpiech .Pochodzenie: imię pochodzenia łacińskiego oznaczające zwycięzcę (łac. victor - "zwycięzca").. Zdaniem astrologów Wiktorowie są solidni, ostrożni, obowiązkowi i rodzinni.. Imię to nosiło wielu świętych, a także wybitni naukowcy, artyści oraz przywódcy.. Kiedy są imieniny Wiktora i jacy są jego znani imiennicy?. Wrażliwy, delikatny, ceni sobie harmonię, dobre porozumienie z otoczeniem i życie w spokoju.Pochodzenie imienia Wiktor.. Imię Wiktor wywodzi się od łacińskiego słowa "victor", czyli zwycięzca.. Wywodzi się od słowa victor, czyli zwycięzca.. Od imienia tego pochodzą nazwiska: Wiktor, Wiktorczyk .Wiktor.. Wywodzi się od słowa victor, czyli zwycięzca.. Bardzo oddany bliskim i znajomym, ceni przyjaźń i towarzystwo.. Powaga, stateczność i zorganizowanie sprawiają, iż Wiktoria odbierana jest jako osoba oschła i gorzka..

Jest to ...Wiktor - znaczenie imienia.

Znaczenie imienia Wiktor.. Osoby o tym imieniu dobrze czują się we własnej .Wiktor (imię męskie) W innych językach.. Obecnie nosi je 54 939 Polaków (w 2001 r. - 49 953).. Dziś imię Wiktor jest również znane i używane.. Znaczenie imienia Wiktor Rodzina i miłość.. To dobry pracownik, który jednak czasami ma problem ze zrealizowaniem zadania na czas.Znaczenie imienia Wiktor Imię Wiktor wywodzi się od łacińskiego słowa victor, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza "zwycięzcę".. Imię oznaczające osobę, która zwycięża w każdej dziedzinie życia.. Nosił je jeden z pierwszych papieży, a w Polsce pojawiło się, według różnych źródeł, w XIII lub jako zapożyczenie z włoskiego w XVI wieku.. Cechy charakteruImię Wiktor jest idealne dla urodzonych w znaku Byka, Raka i Skorpiona.. Zbiór najśmieszniejszych memów związanych z imieniem Wiktor.. Znaki te obdarzają cechami takimi jak umiłowanie spokoju, podkreślenie silnych związków z bliskimi i z rodziną.. Powolny.. Wiktor jest imieniem, które pochodzi z języka łacińskiego.. Wiktor ma konserwatywne przekonania, jest towarzyski, chętnie pomaga innym i udziela rad.. Życie towarzyskie.. W Polsce imię to występuje już od XIII wieku i jest nadal popularne, szczególnie wśród średniego pokolenia.. Dzieje się tak, gdyż liczbą jego imienia jest CZWÓRKA - liczba ludzi mocno trzymających się ziemi, polegających na tym, co da się zmierzyć i wyliczyć; często przesadnie ostrożnych i dalekich od porywów fantazji..

Jaki jest Wiktor?Jakie jest znaczenie imienia Wiktor?

Imię to najlepiej służy osobom spod .Jest to imię pochodzenia łacińskiego, pierwotnie cognomen, w którego funkcji użyty został rzeczownik pospolity victor, -ris 'zwycięzca' (np. Marius Victor).. Imię Wiktor pojawia się w Polsce prawdopodobnie pod wpływem włoskim w XVI w. wraz z formą pochodną Wiktoryn.. Spokój działania, czarujący sposób bycia i wrodzony urok sprawiają, że Wiktor z łatwością zdobywa.. Życie towarzyskie.. Jego głównymi cechami charakteru są: inteligencja, systematyczność, upór orazImię Wiktor pochodzi od łacińskiego słowa victor, co oznacza: zwycięzca.. W Polsce imię to było znane i stosowane od XVI w. Wiktor jest opanowany i spokojny.. Jest to człowiek szczery, sprawiedliwy i mówiący prawdy.. Wiktor: imieninyVictor - zwycięzca.. Obecnie nosi je 54 939 Polaków (w 2001 r. - 49 953).. Imię to najlepiej służy osobom .Imieniny Wiktora: pochodzenie imienia.. Zgodnie z charakterystyką tego imienia Wiktor to osoba spokojna, opanowana.. Szlachetny jako mąż i wzorowy jako ojciec.Znaczenie imienia Wiktor.. Wywodzi się od słowa victor, które oznacza "zwycięzcę".. W Polsce występuje od XIII w..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt