Posłuchaj nagrania i dopasuj pytania do odpowiedzi

Pobierz

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. nagranie do zad 1 strona 40.. Z wykształcenia anglista.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Posłuchaj nagrania i dopasuj każda osobę do własciwej mapki .. Następnie przepisz wyrazy do zeszytu - zrób rysunek lub przetłumacz.. 6 Dopasuj odpowiedzi do pytań.. W razie problemów możesz do mnie napisać:Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Do wykonania tego zadanie będziesz potrzebował nagrania 2.20.. Ex 10 - Posłuchaj 'łamacza językowego' i spróbuj go powtórzyć CD 1.52 NEA_Pol_L3_Tk1.52.mp3.. Napisz krótkie dialogi na podstawie obrazków.. Step in english 3 ( 6 klasa ) 3/51 Cwiczenia 2015-04-16 20:40:51Posłuchaj nagrania z ćwiczenia 1 jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Hello teacher!. - Mam zakwasy.. Proszę wykonać następujące zadania w zeszycie ćwiczeń:Posłuchaj nagrania i dopasuj dialogi do obrazków.. Zadanie 5. zadanie 3 ze strony 47 Przeczytaj wypowiedzi i odpowiedz na pytania.. np. What time do you get dressed?Skills Posłuchaj nagrania i dopasuj przedmioty do miejsc, których znajdują.. Następnie,Postuchaj nagrania i dopasuj osoby 1-4 do miejsc, w których mieszkajq a-d.. odpowiedzi w zeszycie.. Utrwal pytania i odpowiedzi, które dotąd poznałeś - zadanie 6, strona 20.lekcja 1..

Posłuchaj nagrania i dopasuj rady do dolegliwości.

Na koniec zostało nam zadanie 5.. 3 strona 44 w podręczniku.. plis pomocy kl .. Haben wir Milch zu Hause ?2.… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Następnie napisz dwa minidialogi.. Rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Brainy 6. e.it`s a cow.Do pytań dopasuj odpowiedzi.. Znajdź trzy wypowiedzi będące podziękowaniami i pasujące do nich odpowiedzi.. 10 (Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie: Do monkey eat ice-cream?. 4.What is Anna's…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. (0-4) Przyjrzyj się ilustracjom i dobierz do nich odpowiednie określenia.Ex 9 - Posłuchaj nagrania CD 1.51 NEA_Pol_L3_Tk1.51.mp3 i odpowiedz na pytania Yes lub No.. d in a small flat.Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wybrałeś: .. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Potem przerysuj do zeszytu tabelę z zad 3, czynności z zadania 1 podziel na te związane ze sportem (sport), muzyką (music), inne (other) i uzupełnij tabelę.Po dwukrotnym wysłuchaniu pytań dopa-suj do nich podane odpowiedzi i wpisz odpo-wiednie litery A-C do tabelki pod numerami pytań..

Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę.

Posłuchaj nagrania.Przeczytaj pytania 1-5 i dopasuj do nich odpowiedzi a-e.. Jeden obrazek nie pasuje do żadnego nagrania.. b]., denn ich trainiere .5 Posłuchaj pytań i dopasuj do nich właściwe odpowiedzi.. Udziel odpowiedzi ustnie).. Przerysuj tabelkę do zeszytu.. Do każdej odpowiedzi wybierz odpowiednie słowo pytające : z podanych.Posłuchaj nagrania z linku i dopasuj do każdej ilustracji odpowiednio zdanie i osobę, .. Uporządkuj dialog w zeszycie, przyporządkowując odpowiedzi do pytań, a następnie przeczytaj go na głos - zadanie 5, strona 20.. Jedna odpowiedź jest zbędna i nie pa-suje do żadnego pytania.. Nagranie nr 10 IV Wykonaj zadania ze stron 54 i 55 w ćwiczeniach: - zad.. Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności, znajdziesz je w książce na stronie 63 zad 1 (2.27).. W odpowiedziach dopisz godziny, o których wykonujesz dane czynności.. Przeczytaj trzy teksty z zadania 4 na stronie 66 (w podręczniku), a następnie dopasuj pytania 1-4 do tekstów (jeden tekst pasuje do dwóch pytań).. Odpowiedzi zapisz .Posłuchaj i powtórz.. 2015-03-29 18:06:24; Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01; Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Wykonaj ćwiczenie ustnie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Mam nadzieję, że dzisiejsze zadania nie sprawiły Ci problemu..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.

Zadanie 1 na stronie 61- dopasuj pytania do odpowiedzi (zauważ, że dwie odpowiedzi pasują do dwóch pytań) Zadanie 2 na stronie 61- narysuj dzikie zwierzę lub wymyślone przez Ciebie, potem przeczytaj pytania i napisz odpowiedzi zgodnie z tym co narysowałeś .Dopasuj pytania do odpowiedzi wysluchaj nagrania i sprawdz odpowiedzi przetlumacz pytania na jezyk polski: 1.Who is it?. Score / 3 *Rozumienie ze słuchu 6 Posłuchaj nagrania i otocz pętlą właściwy obrazek w każdym rzędzie.. 8 (Dopasuj pytania do obrazków, wpisując właściwe cyfry 1-4 w kratki obok rysunków.. 2) Nach der Wanderung tun meine Beine weh.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. Zeszyt ćwiczeń p. następnie posłuchaj nagrania I sprawdź odpowiedzi 1.. Poniżej znajdziesz 10 odpowiedzi na pytania.. zadanie 5 ze strony 54 Przeczytaj opisy sytuacji.. Zadaj pytania na podstawie obrazków i odpowiedz na nie.. zadanie 4 ze strony 54 Co można zrobić?. Ex 7 - Popatrz na obrazek, następnie dopasuj odpowiedzi do pytań, które znajdują się pod obrazkiem Zapisz Posłuchaj nagrania i połącz przedmioty z miejscem, ww którym sięsię znajdują.. 4 strona 44 w podręczniku.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Do pytań dopasuj odpowiedzi.

Czy małpy jedzą lody?. Zapisz rozwiązanie w małej książeczce.. Posłuchaj nagrania i dopasuj (.. )Do pytań [ 1-6] dopasuj odpowiedzi [ A-F] .. zadanie 4 ze strony 47 Odpowiedz na pytania, a następnie przeprowadź wywiad z koleżanką/kolegą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt