Jesteś na wakacjach napisz do znajomych pocztówkę w której

Pobierz

Udało ci się dostać pracę dorywczą.. Poinformuj o sposobie jej oddania.. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy wybierzesz tradycyjną pocztówkę czy SMS-a.Pisząc pocztówkę po angielsku trzeba skupić się na zawarciu określonych elementów i odpowiedniej konstrukcji.. W czasie wakacji chcesz pracować w Niemczech.. Co zazwyczaj robisz.. Jesteś na imprezie sportowej za granicą.. Question from @pat720 - Gimnazjum - Język angielskiSpędzasz niudane wakacje nad jeziorem.Napisz pocztówkę do znajomego w Angli.Z tłumaczeniem po polskuZamieść informacje o:-brzydkiej pogodzie-złych warunkach w polu namiotowym-okropnym towarzystwie-nudnym pobycie.. Question from @wolfgang - Gimnazjum - Język angielskiJesteś na wakacjach w dużym mieście.. zadanie2.. Napisz pocztówkę do koleżanki informując: *Gdzie jesteś, *Wyraź opinię na temat zakwaterowania, *Jak spędzasz czas, * Jaka jest pogoda.List (pocztówka) z wakacji do kolegi.. W e-mailu: Zapytaj o możliwości pracy w miejscowości, w której będziesz spędzać wakacje; Poinformuj, jaki rodzaj .. "(potrzebuję jak najszybciej .klasa II gimnazjum, 2 rok angielskiego- cos na tym poziomie.. - poinformujesz kiedy wracasz.. The weather is good.Napisz pocztówkę po angielsku w której poinformujesz; 1.gdzie jestes i z kim {Present simple} 2.Co robisz w tej chwili {Present Continous} 3.Co kupileś {pamiątka} 4.jaka jest pogoda..

:)Jesteś na wakacjach nad Bałtykiem wraz z rodzicami i bratem.

Napisz pocztówke do kolegi z USA, w której poinformujesz go, gdzie spędzisz wakacje, opiszesz, najciekawsze miejsca, które już zwiedziłaś oraz opowiesz o swoich planach na jutro.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.. *wymienisz niektore zajecia i rozrywki.. Question from @Neqro - Liceum/Technikum - Język angielskiPrzebywasz na wakacjach w górach w Polsce, napisz pocztówkę.. Przebywasz na wakacjach w górach w Polsce.Napisz pocztówkę do Przebywasz na wakacjach w górach w Polsce.Napisz pocztówkę do znajomego Anglika , w której poinformujesz go: *gdzie mieszkasz, *co robisz każdego dnia, *co Ci się najbardziej do tej pory podobało, *jakie są .7. opisz swoje plany na jutro.. Zgłoś nadużycie.. jestes na wycieczce w paryzu napisz pocztowke do kolezanki w szkocji ktorej przekazesz: -gdzie jestes.. Oto pomysły na oryginalne pozdrowienia z wakacji!. Co będziesz robić jutro.Napisz pocztówkę do znajomego, w ktorej: *poinformujesz gdzie jestes.. Napisz o pogodzie.. 2.Co robisz każdego dnia (Past Simple).. Tylko nie z tłumacza ;) z góry dzięki).. Poinformuj ich: gdzie spędzasz wakacje; jaka jest pogoda; co robisz; prześlij pozdrowienia; 6.. W sieci można znaleźć masę gotowców, postanowiłyśmy więc zebrać najlepsze z nich..

Przebywasz na wakacjach w górach w Polsce.

Napisz list do kolegi/koleżanki ze StanówNapisz w jakich zajęciach sportowych bierzesz udział; Wspomnij o planowanym spotkaniu ze znanym sportowcem; Zadanie 2.. Co robiłaś wczoraj.. Napisz pocztówkę do znajomego anglika, w której poinformujesz go: 1.Gdzie mieszkasz.. Zadanie jest zamknięte.Napisz kartkę z wakacji do angielskiego kolegi w której przekażesz:∞ Gdzie jesteś ( miasto.kraj) gdzie jesteś zakwaterowany (hotel albo ciocia)∞ Jaka jest pogoda ( co najmnej 2 określenia)∞ Jak spędzacie czas ( co najmniej 3 zdania)∞ Przekaż pozdrowienia rodzicom.. Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z Anglii , w której : * napiszesz jak spędzasz czas *napiszesz, że wypoczywasz wraz z rodzicami i bratem *opiszesz krótko dom wczasowy, w którym przebywacie *zaproponujesz wspólny wypoczynek nad polskim morzem w przyszlym rokuAutor: milenaa Dodano: 18.3.2012 (19:44) Przebywasz na wakacjach w USA.. W czasie wakacji wyjechałeś do Niemiec.. Napisz wiadomość młodszej siostrze by wykonała to za ciebie.. *napiszesz jaka jest pogoda.. Miałeś przygotować posiłek.. Zadanie 8.. 3.Co Ci się do tej pory najbardziej podobało (Past Simple).. 2- Opowiedz co do tej pory zwiedziłeś .. Napisz pocztówkę do kolegi w której: - przekażesz pozdrowienia- napiszesz o pogodzie- napiszesz o zwiedzanych objektach- napiszesz kiedy wracasz..

Jesteś na wakacjach.

Widziałem już molo Palace Pier - wspaniałe miejsce rozrywek.Jesteś na kilkudniowej wycieczce klasowej.Napisz do swojego przyjaciela w Niemczech pocztówkę, w której poinformujesz o:-nie najlepszej pogodzie-miejscu zakwaterowania-programie pobytu-terminie powrotu Lieber Markus, Ich bin im Ausflug in Berlin.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. - co ci sie najbardziej podoba.. Hi there Evan - Informacja o miejscu pobytu w pierwszym zdaniu.. Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii .. Limit słów: 50-120.Jesteś na wakacjach napisz pocztówkę do znajomej w której zamieścisz następując informacje: - jaki charakter ma twój wypoczynek:obóz, wycieczka, pobyt u rodziny .. - jakie formy aktywnego wypoczynku uprawiasz - jaka jest pogoda -czy dobrze się bawisz i dlaczegojestes na wakacjach.. W pocztówce należy umieścić kolejno: - Wstęp, zazwyczaj Dear lub Hi i imię adresata.. Niestety musiałeś wyjść.. 4.Jakie są twoje plany na następny dzień .Autor: ~Kolik Dodano: 8.1.2013 (19:05) napisz pocztówke z wakacji w której poinformujesz ze przebywasz na obozie sportowym opiszesz kródko miejsce w którym przebywasz opieszesz co robisz kazdego dnia poinformujesz kiedy wracasz do domu..

Napisz pocztówkę do znajomych.

Zgłoś nadużycie.Angielski = Wakacje - napisasz pocztówkę do np. koleżanki .. napisz pocztowke go kolegi/kolezanki w Austarli i poinformuj o tym: -gdzie jestes.. limit słów 50 - 120. głupie odpowiedzi reportuje.. opisz wyrażenia dotyczące miejsca, ludzi i jedzenia.. Napisz pocztówkę do znajomego z Anglii: Poinformuj go, gdzie spędzasz wakacje; Napisz o imprezie sportowej, na którą się wybrałeś/wybrałaś.. - jak spedzasz czas.. Mam fantastyczny widok z okna na miasto!. Jesteś na wakacjach.. Napisz pocztówkę do kolegi ze Szwecji, w której: • poinformujesz go, gdzie jesteś na wakacjach, • napiszesz, z kim spędzasz wakacje, • opiszesz, jak spędzacie czas, • wyrazisz żal, że nie ma go teraz z wami.. Napisz list do znajomych z Polski, w którym podasz: • Kiedy i jak udało ci się tę pracę załatwić • Jaką pracę wykonujesz i czy masz w niej możliwość posługiwania się językiem niemieckim • Czas i warunki pracyZredaguj pocztówkę, w której: • prześlesz pozdrowienia z miejsca swojego pobytu, • krótko opiszesz warunki pogodowe, • wymienisz swoje codzienne zajęcia, • poinformujesz znajomego/znajomą, kiedy wracasz do Polski.. Napisz pocztówke w której: - poinformujesz gdzie i z kim jestes na wakacjach.. *zapytasz jak jej/jemu się udal wypoczynek.. W treści zamieść : 1- Swoją opinię na temat pobytu w Japonii .. proszę o szybkie odpowiedzi potrzebuję to na jutro ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Po angielsku !Jesteś na wakacjach w Japonii .. Jesteś na wakacjach z rodziną napisz pocztówkę do angielskiego kolegi, w której: - napisz gdzie jesteś i jaka jest pogoda - co robiłeś wczoraj - jakie są twoje plany na jutro - kiedy wracasz do domu z tłumaczeniem!. rozwiązane.. W wiadomości zawrzyj: co ma ugotować/przyrządzićPocztówka ( 100-120 słów ) Pocztówka (100-120 słów) Przebywasz na wakacjach,Napisz pocztówkę do przyjaciela/przyjaciółki,w której -poinformujesz gdzie przebywasz,opiszesz twoje ulubione miejsce,opiszesz co robisz każdego dnia,określisz plany na jutro.Proszę o pomoc!. -jaka jest pogoda.oto treść zadania: "Jesteś na wakacjach, napisz pocztówkę w której powiesz: jak do tej pory spędzałeś czas.. Napisz o swojej ulubionej .Napisz kartkę na szkolną tablicę ogłoszeń z informacją o tym fakcie.. Piszesz e-mail do agencji pośredniczącej w poszukiwaniu pracy.. Question from @wiemtonapewno - Gimnazjum - Język rosyjskiIch napisanie zajmie tylko kilka chwil, a sprawi wiele radości drugiej osobie!. Question from @Aciusiax33 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Pozdrowienia z Brighton !. bardzo blisko morza.. (10 pkt) Przebywasz na kursie językowym w Wielkiej Brytanii.. 3- przekaż pozdrowienia dla waszych wspólnych znajomych List ma zamierać od 50 do 100 słów ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt