Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi rafała kosika

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przyjaciele wyjechali .Witaj na stronie Quizz.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Nie, poznają się dopiero w nowej szkole - gimnazjum.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pierwszy dzień w szkole.. rude włosy.. Część 1. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Felix - książki Net - wynalazki Nika - badania chemiczne.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. pytanie 1 z 15.Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Warto się sprawdzić.. 466 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl..

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...

a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. To dłuższy utwór narracyjny, w którym występuje wiele wątków i wielu bohaterów, pojawiają się także liczne dialogi i opisy.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Typ materiału: Test, quiz, gra.. Squid Game - w której grze zostaniesz wyelimino.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziW tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix - duchy Net - botanika Nika .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. wg Joannajakubowsk.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Zapraszamy do oglądania.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Ile lat ma Felix?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.

Na początek zaczniemy od czegoś prostego- Jakie imiona mieli tytułowi bohaterowie?Test z części 1-2, czyli .. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nika miała.. Sprawdź, czy rozwiążesz zagadki i wydostaniesz się z Escape Roomu przygotowanego przez Jarosława Karczmarzyka.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 0%Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Czy to prawda, że tytułowi bohaterowie znają się od szkoły podstawowej?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury!. 2 .Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Działania: Wykonaj test podsumowujący z lektury Rafała Kosika ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ( w załączniku)..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Zobacz nas na ka.Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza do wysłuchania kolejnej książki z cyklu " Z lekturą za pan brat".. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Książka Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 8 miesięcy temu.. Zawiera 9 pytań.. Dalej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zobacz wywiad z Rafałek Kosikiem, który mówi o powstaniu książki.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Sprawdź się!. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Temat 10.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. chomik8.. Udostępnij.. Przygody ukazane w książce Rafała Kosika to fikcja literacka.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Felix - wynalazki Net - komputery Nika - książki.. Rozwiąż test!Rozpocznij test.. wg Zbysioubudubu.. Tym razem jest to po.. Jak dobrze znasz lekturę "Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Rozwiązany test prześlij na mój adres e-mail: do 5.11.2020r.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź swoją wiedzę!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt