Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku

Pobierz

przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój pokój po niemiecku tylko to musi wyglądać następująco: np. Na biurku stoi lampa czy na biurku leżą książki tylko proszę o dobrze sformułowane zdania z rodzajnikami ponad 15 ZDAŃ jeżeli dacie rade.BARDZO PROSZĘ O SZYBKIE ODPOWIEDZI!. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. ściany są białego koloru.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Biurko stoi na prawo w kącie.. W pokoju mojego brata zawsze panuje bałagan i chaos, ponieważ jest buntownikiem.. Prosze aby mi pomogły osoby które naprawde umieją ten język bardzo dobrze bo musze z tej pracy domowej dostać 5 bo inaczej nie zdam :D Więc prosze zachowac powage sytuacji ;) przetłumaczcie mi to na niemiecki : Mój pokój jest mały i jasny .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy..

Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.

od Mysia13032008 14.04.2020Opisz swój pokój po niemiecku w min.. Ich wohne in Warschau, .. czyli o szyku prostym w zdaniach złożonych.. Z góry dziękuję !Dzięki temu można w ciekawy sposób opisać miejsce zamieszkania.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. PILNE!. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. na stole stoi telewizor .Opis pokoju po Niemiecku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swoj pokoj po niemiecku w 10 zdaniach Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2012-01-06 12:19:15 Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. Ściany mam pomalowane na pomarańczowo a meble są dobrane pod ten kolor .Opisz po niemiecku pokój tylko nie z translatora 2016-10-04 17:24:26 Opisz się po niemiecku ..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Mam w nim tylko niezbędne rzeczy.. Mój pokój jest urządzony minimalistycznie.. Przepraszam za niekonsekwencje w użyciu trybu przypuszczającego w całej wypowiedzi.Opisz swoj pokoj po niemiecku (chodzi o jak najprostsze skladnie, jest to poziom podstawowy) prosze o szybka odpowiedz.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyPoza tym uznałam, że jeśli mogę powiedzieć po polsku "Mój wymarzony pokój wyglądałby.. ", to po niemiecku również mogę, ale jeśli nie mogę to chętnie dowiem się dlaczego, żeby później nie popełniać tego błędu.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swój pokój po niemiecku .. 2011-03-15 16:11:27 Opisz po niemiecku pokój tylko nie z translatora 2016-10-04 17:24:26 Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

mój pokój jest duży i ładny.

Oto moja propozycja: Mein Wohnort.. na szafce leżą książki.. plisssssssss (wiem ze sa .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Opisz tradycje bożonarodzeniowe obchodzone w Niemczech.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Pokój mojej siostry jest cały różowy.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. pomiędzy fotelami stoi stół.. Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu.Opisz swoj pokoj w 10 zdaniach po niemiecku.. Ma na ścianach dużo plakatów.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować siePrzykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. 2) Ściany są pomalowane na biało 3) Na biurku stoi monitor oraz stojak .Na pierwszym piętrze jest łazienka, mój pokój, pokój mojej siostry i pokój mojego brata..

Na biurku stoi komputer.Opis pokoju po niemiecku.

Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku w 10 zdaniach Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. 2.11.2015 (12:31)Opisz swój pokój po niemiecku.. Aby zacząć szlifować swoje umiejętności przejrzyj wpisy i zacznij ćwiczyć!. !Plik niemiecki opisz swoj pokoj w 10 zdaniach.txt na koncie użytkownika caspian6 • Data dodania: 14 paź 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naPomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt