W pustyni iw puszczy sprawdzian

Pobierz

1) Co najbardziej lubiał Staś?. 6.W Pustyni i w Puszczy Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. 50 (from 10 to 50) based on 1 ratings.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebiePowiązane z testem z W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż test.HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Poznaj swój wynik.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował porwanie dzieci?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Brakuje odpowiedzi.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?.

W pustyni i w puszczy.

Pytania zawarte w teście.Kiedy Sienkiewicz przystępował do pisania W pustyni i w puszczy, miał za sobą już 40 lat doświadczeń w pracy literackiej.W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka SienkiewiczaKanał możesz wesprzeć: W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Jaś i Małgosia.. Część 2.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. a) w Warszawie b) w Port-saidzie c) w Londynie d) na .W pustyni i w puszczy - test pu.i.wp.pl Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy..

W pustynii i w puszczy.

Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Na początek coś łatwego.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!W pustyni i w puszczy piec znał mowę o czystą.. Jak mieli na imię główni bohaterowie książki?. Część 3.. W pustyni i w puszczy.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8129 razy Średnia ocena:W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Staś i Nel.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyWymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Pu.. 8.kto według zamysłu rejenta milczka ma zostać żoną .. Test: Nasibu podczas zbierania bananów natknął się na: a) goryla b) węża boa c) słonia d) wobo Rozwiązanie - Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. 10 punktów do zdobycia!. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk SienkiewiczOdpowiedz.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Witaj na stronie Quizz.pl.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy TEST.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail |Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Część 1.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCałe wypracowanie → Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - spotkanie z bestią - plan wydarzeńHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Przeczytaj fragment recytacji Reduty Ordona napisz j. Życie mieszkańców Afryki; Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z Małym Księcie.. błagam pomóżcie zadanie 2 a jeśli umiecie jeszcze .Plik SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika nataliaadamczyk1 • folder Dokumenty • Data dodania: 24 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".

Staś, oczywiście, uważał mowę tę za na pięknie szą w świecie"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt