Cechy charakteru usposobienia i intelektu felixa polona

Pobierz

Edytuj elementy.. Zainteresowania Niki to czytanie książek.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .2.Przygotować na podstawie lektury notatki do charakterystyki głównych postaci wg planu charakterystyki: przedstawienie postaci, wygląd, zainteresowania i umiejętności, cechy usposobienia i charakteru, stosunek do innych, opinia o postaci.. Felix Polon - charakterystyka.. Z artykułu dowiesz się także, jak sprawdzić, jaki masz charakter.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Poniżej znajdują się nieuporządkowane informacje na temat trojga bohaterów powieści R. Kosika.. Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Zaprojektuj swój niezwykły wynalazek (narysuj go lub zaprojektuj na komputerze, wzorem rysunku niech będzie cybermucha ze slajdu 10.trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum im.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jegoNika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy..

2015-08-21 21:32:44; cechy charakteru.

"Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Nika większość czasu spędzała z Felixem, Netem.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Sam także konstruuje wynalazki.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. mieszka na warszawskiej Pradze.. Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jegoCECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 3.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 2.Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 2.Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości..

2010-12-09 17:29:01; Jakie cechy charakteru pasują do postaci tajemniczej, sarkastycznej, zagadkowej?

Polub.. Kategorie.Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w Milo.. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Uzupełnij tabelę.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Zwykli - n. iezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. WYGLĄD.. Uzupełnij tabelę.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Temat: Ciekawie żyć… - my w roli wynalazców.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3.Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .Charakterystyka to forma wypowiedzi, która prezentuje daną postać.cechy charakteru bohaterów (Felix, Net i Nika) Udostępnij Udostępnij wg Jadziamaksym.. Uzupełnij tabelę.uczyła się w gimnazjum im.. Uzupełnij tabelę.Zredaguj zaproszenie dla swoich rodziców na Galę Wynalazków Felixa Polona w XIII Gimnazjum im..

W trzeciej części, ma urodziny w drugiej połowie września (kilka dni po 15 września), natomiast z treści ...Cechy charakteru?

Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. Jej Matka była historykiem sztuki.. W drugiej części świętowała urodziny kilka dni po rozpoczęciu wakacji, natomiast z treści czternastej części wynika, że ma urodziny w połowie lipca.. Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający, odważny (na pewno odważniejszy od Neta xD) mądry, w porównaniu do Neta mniej gadatliwy, wrażliwy (czasami) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Uzupełnij tabelę.. Nosi okulary.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Jej przyjaciele to Felix i Net.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Uzupełnij tabelę.. CECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU..

2011-01-07 12:58:54; Charakterystyka Adama cisowskiego Szybko tylko cechy charakteru usposobienie i moim zdaniem 2010-02-25 16:13:12Odpowiedzi (1) ღηαταlιαღ.

Zadanie 3.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Uzupełnij tabelę.. Ma psa Cabana.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Przykład: Felix był pomysłowy - potrafił codzienne przedmioty wykorzystać do niezwykłych zadań.Sprawdź, jakie są pozytywne i negatywne cechy charakteru i czym różnią się one od osobowości.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta, sierota - rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. szczupły, blondyn, piwne oczy, bejsbolówka,Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. WYGLĄD.. piątek, 03.04., lekcja 1.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Karta pracy 1.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Ćwiczenie nr 1: s. 56-60, 61-65.. Człowiek zajmujący się Archowum, czyli pomieszczeniem, w którym są przedmioty, które już nigdy nie zostaną użyte.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. WYGLĄD.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Przeczytaj je, a następnie wpisz w odpowiednie miejsca tabeli znajdującej się na kolejnej stronie.. Osadź.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .Karta pracy 1. prof. Stefana Kuszmińskiego.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt