Elif odcinek streszczenie po polsku

Pobierz

Asli jest oburzona zachowaniem Kerema.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.Elif streszczenie po polsku.. Zostaje aresztowana.. Odcinek 1080.. Wieczna miłość, Przysięga, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Wymarzona miłość, Marzę o tobie, Elif czy też Łzy Cennet to zdecydowanie jedne z .. "Elif" odcinek 1065.. Więzień miłości, Przysięga, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Elif czy też Wymarzona miłość - to tureckie seriale, które skradły serca .Elif 1067 streszczenie odcinka.. Okazuje się, że Kerem złożył na Melek skargę.. Wcześniej jednak kupuje zioła na przeziębienie i produkty na rozgrzewającą zupę.. Kobieta wierzy, że niebawem odnajdzie córkę.. Tarik odwołuje romantyczną kolację z Raną, żeby rozwiać podejrzenia Hümeyry, co do swojej wierności.. "Słuchaj, nie wyrównałyś.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1070: Melek chce, by Elif wróciła do rezydencji!. Choroba Macide postępuje!. Jednocześnie mężczyzna nie może przestać myśleć o Reyhan.. Dziewczynka chce pomóc matce wrócić do łask, ale Kiymet robi wszystko, aby Haktanirowie skreślili Melek.Elif odc.. Matka nie posiada się z radości na widok córki.. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. Ich szczęście zostaje zburzone wizytą policji.. Elif rozpacza po stracie matki.. Levent i Humeyra godzą się!. Elif jest podekscytowana rozpoczęciem nauki w szkole..

1064 streszczenie po polsku .

Wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, intrygi, zdrady, romanse, porwania, pościgi, morderstwa, obecność czarnych charakterów oraz .. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1075: Melek jest zmuszona wykonywać rozkazy Fidan!. Przekonana, że to lalka Elif zabiera ją do domu.. Hümeyra nie dowierza, gdy Parla próbuje przekonać ją, że Kerem darzy Reyhan uczuciem.Elif odcinek Elif / 946.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. Elif została sama w rezydencji.. Dziewczynka chce pomóc matce wrócić do łask, ale Kiymet robi wszystko, aby Haktanirowie skreślili Melek.. W sprawę zaangażuje się za to Asli.. Kerem odwiedza chorą Asli.. Melek siedzi na łóżku.. Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif.. Elif zostawia list pożegnalny i wymyka się z rezydencji.. Sprawdź, co wydarzy się w 1065.odcinku serialu "Elif".Elif odcinek 742 streszczenie po polsku.. Beztroska i roztargnienie Birce coraz bardziej irytuje Yunusa.. Czy dziewczyna wpłynie na Kerema i nakłoni go do zmiany zdania?. [Streszczenie + Zdjęcia] 6 października 2021Turkweb.pl 1074: W celi Melek osadzone zajadają się baklawą.. Kerem wyrzuca Melek z rezydencji i nie pozwala jej zabrać ze sobą Elif.Elif odcinek 974 - streszczenie po polsku..

"Elif" 1065. streszczenie odcinka.

Tufan nie może pogodzić się z faktem, że Emirhan traktuje Şafaka jak ojca.Elif odcinek 1048 streszczenie - Leman poniża Jülide.. Elif została sama w rezydencji.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Troska Kerema robi na niej wrażenie.. Mahir próbuje odwieść matkę od podania Macide nowych leków 2021-09-13 9:00 kgElif streszczenie po polsku.. Melek znajduje w kontenerze na śmieci lalkę.. Nakłoni go do zmiany zdania?. Elif 761, 762, 763 - streszczenie odcinków po polsku Elif odcinek 761 streszczenie odcinka.. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. Kerem jest wściekły na Parlę za jej wybuch.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. Obok niej stoi Nesrin, koleżanka Fidan - liderki celi.. Mahir nie może uwierzyć w okrucieństwo swojej matki.Elif odcinek 1041 streszczenie - Şafak podejrzewa, że to Leman rozpuściła plotki o jego zaręczynach z Alev, ale ta wszystkiego się wypiera 2021-09-02 9:45 kgElif - odcinek 1021 W 1021. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na czwartek 22 lipca 2021 roku, Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać.Elif streszczenie po polsku..

Asli jest załamanaElif streszczenie po polsku.

Uświadamia mu, że jeśli to zrobi, nie tylko zdradzi matkę, ale nikt nie będzie chciał spojrzeć mu w twarz.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1069: Melek wyjawia swoją prawdziwą tożsamość!Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ.. Kiymet w ostatniej chwili udaje się odwieść Mahira od wyznania Haktanirom prawdy.. Ojcem Mahira jest zmarły mąż Macide, ojciec Kerema i Hümeyry!Elif odcinek 1055 streszczenie po polsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt