Ćwiczenia na tablicę interaktywną

Pobierz

Na stronie DIGIPUZZLE, znajdziecie mnóstwo atrakcyjnych ćwiczeń do wykorzystania na interaktywnej tablicy, ale także na tablecie i komputerze.. , Zrób deskę przez minutę.. CaR to kolejny darmowy program do tworzenia konstrukcji geometrycznych, który również świetnie sprawdza się z tablicą interaktywną.Kliknij w czerwony przycisk.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Zdobywcy wiedzy to program do tablicy interaktywnej, który świetnie sprawdzi się w każdej szkole i przedszkolu.. Na długim zielonym, prostokącie kliknij clic here to save.. , Bieg w miejscu przez 60 sekund.. Działa na zasadzie ekranu dotykowego, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca lub specjalnego pisaka.. Poniżej krótka, .Ćwiczenia na tablicy interaktywnej 24 lipca, 2013 · by moovemn2012 · in Tablica interaktywna .. Komunikat o błędzie "Błąd sieciowy" Po właściwym przeprowadzeniu aktywacji szkolnej licencji sieciowej program nie chce się uruchomić, ale wyświetla się komunikat podobny do poniższego przykładowego komunikatu, gdzie w przedstawionej ścieżce jest odstęp w nazwie pliku exe: "System Windows nie może .Tablica interaktywna - możliwości..

Ćwiczenia z niemieckiego na tablicę interaktywną.

Oprogramowanie pozwala na wykonywanie ćwiczeń edukacyjnych z J. polskiego, Matematyk, Przyrody oraz J. angielskiego.. Blog jest zbiorem linków do stron z materiałami przydatnymi do pracy z wykorystaniem TIK .. Narzędzia na tablicę interaktywną 2020 (15) grudnia (10) października (3) września (2) 2017 (1) stycznia (1) .Pomysły na matematyczne ćwiczenia na tablicę interaktywną .. Tego typu zadania mają sens, gdy są wyświetlane na tablicy interaktywnej, ale już mniejszy, gdy używamy komputera z projektorem.. Tak wyglądają przykładowe zajęcia z tablicą interaktywną w grupie dziecięcej (9 lat).tworzymy materiały na tablicę interaktywną do użycia podczas lekcji; gry mogą służyć jako ćwiczenia i powtórzenie dla uczniów w domu w formie zabawy; uczniowie sami mogą tworzyć gry, quizy, aplikacje w ramach powtórzenia materiałuInteraktywne zabawy matematyczne nadają się zarówno do ćwiczeń w domu pod okiem rodzica, jak również w szkole na lekcjach matematyki czy zajęciach wyrównawczych.. ; Kliknij przycisk LIST EN i wysłuchaj nagrania.. Zabawy z użyciem tablicy wprowadzają na zajęciach wiele radości, a ćwiczenia wykonywane na niej budują w dzieciach .Zawarte w materiałach interaktywnych ćwiczenia, gry, symulacje oraz pomoce tradycyjne dodawane do pudełka "Matematyka.. Deutsch Online-Übungen, Deutsch als .MAC Tablica występuje również w zestawach z projektorem - więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie www: mac.pl..

Plik na tablicę interaktywną SMART - SMART Notebook 17.1.

To rozumiem!". Suscribe .. Korzystaj z funkcji ołówka w celu pisania, rysowania lub ścierania ćwiczenia na ekranie.. Dostęp do materiałów audio i wideo jest prosty i nie wymaga dodatkowych sprzętów.. pozwalają na nieograniczone urozmaicenie Twoich lekcji angażującymi aktywnościami.. Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego, pomoce naukowe niemiecki.. Baza wiedzy.. , Napij się .Po przygotowaniu ćwiczenia sprawdzamy jego działanie.. icono: Zobacz polecenie i instrukcje do każdego ćwiczenia.Zabawy i ćwiczenia polonistyczno - matematyczne na podstawie lektury "Puc, Bursztyn i goście" Jana Grabowskiego.. ___ Czy wiesz, że tablice interaktywne wykorzystują różne rodzaje technologii?. , Napij się wody!. 15 stron z grami i ćwiczeniami na tablice multimedialne 14 sierpnia, 2016 Wyłącz przez xgerry Poprzedni wpis (znajdziesz go tutaj - 12 najlepszych stron z materiałami do tablicy interaktywnej) cieszy się cały czas dużym powodzeniem.. Lekcja z różnego typu ćwiczeniami na tablicę interaktywną (m. : łączenie w pary, układanie w kolejności, grupowanie, quiz) o powieści J. Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście".Zasoby z serii MPP i IPP zostały zaprojektowane specjalnie na tablice interaktywne, jednak mogą z powodzeniem zostać uruchomione także na innych urządzeniach multimedialnych takich jak: komputer, laptop, tablet, a nawet smartfon - dzięki temu sprawdzą się świetnie także podczas lekcji zdalnych i hybrydowych.Monitory Interaktywne - następca tablic interaktywnych (zajmujemy 1 miejsce w Polsce w sprzedaży Lidera tego rynku) Podłogi interaktywne (zajmujemy 1 miejsce w Polsce w sprzedaży Lidera tego rynku) ..

Świąteczne gry i ćwiczenia znajdzie TUTAJ.Ćwiczenia.

Wówczas tracimy element "dotykowej" interakcji ucznia z treścią na ekranie.Multimedialne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i przedszkoli.. , Krążenia ramion - 15 sekund., Stój na jednej nodze przez minutę.. Nasze scenariusze lekcji; Materiały edukacyjne; Polecane strony;Strona zawiera informacje o Szkole Podstawowej nr 6 w SosnowcuNa stronie jest mnóstwo ciekawych łamigłówek matematycznych takich jak Sudoku, Tangramy, Filimino, Wiża Hanoi, Deduktomino oraz wiele innych.. Image selectWykorzystując na zajęciach tablicę interaktywną, zauważyłam, że dzieci szybciej i chętniej się uczą, lepiej zapamiętują treści, potrafią dłużej skupić uwagę, a także stosują się do poleceń nauczyciela.. Tego typu zadania mają sens, gdy są wyświetlane na tablicy interaktywnej, ale już mniejszy, gdy używamy komputera z projektorem.. Powtórz dodawanie z całą klasą na tablicy interaktywnej, organizując zawody drużynowe w rozwiązywaniu działań.Tego typu ćwiczenia można wykorzystać na wszystkich przedmiotach, pod warunkiem że dysponuje się takimi przygotowanymi zasobami.. W tym momencie karty obracają się, odsłaniając ukryty obrazek.. Dzieci mogą uczyć się także samodzielnie, ponieważ program natychmiast informuje, czy odpowiedź do danego zadania jest błędna czy poprawna, a także czy całe zadanie .Od kilku lat wykorzystuję w mojej pracy tablicę interaktywną a od dwóch lat pracuję w tabletowej klasie..

Zestaw - Harmonijny Rozwój - ćwiczenia na tablice multimedialne.

Zamawiając kolejne tablice nie będzie potrzeby uczenia nowego oprogramowania.Zadania i ćwiczenia z matematyki dla dzieci na poziomie przedszkola.. Polecam gorąco, tym bardziej że strona działa na tabletach, ale na tablicy interaktywnej również :)Pomoże nam z pewnością w tym bezpłatna strona z interaktywnymi ćwiczeniami.. Będzie komunikat - kliknij zezwól.. ; Wybierz opcję email i nagranie wyślij do mnie.Gotowe ćwiczenia na tablicy interaktywnej Dzięki temu nauczyciele i uczniowie otrzymają doskonale narzędzie, które pomoże wykorzystać potencjał tablic interaktywnych .. Nagraj wierszyk,piosenkę, czytanie tekstu, grę na flecie.. Urządzenie to jest dużym ekranem projekcyjnym zintegrowanym z projektorem i komputerem.. Zrób 10 pajacyków., Zrób 5 pompek., Zrób 10 przysiadów., Zrób 10 brzuszków.. , Podskocz 5 razy, daj z siebie wszystko!. Poprzednia cena 2 990,00 z .Wykorzystanie tablicy i oprogramowania skraca czas przygotowania do zajęć.. Uczeń powinien nazwać pokazane przedmioty w języku angielskim.. W tablicach obsługiwanych za pomocą specjalnego pisaka wykorzystuje się technologię elektromagnetyczną.TABLICA INTERAKTYWNA - ZAJĘCIA • Edukacja wczesnoszkolna • pliki użytkownika dorotanik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Przedszkole.iso, Przedszkolak na start.isoTego typu ćwiczenia można wykorzystać na wszystkich przedmiotach, pod warunkiem że dysponuje się takimi przygotowanymi zasobami.. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego.Oferujemy gry, opowiadania i ćwiczenia edukacyjne, aby jak najefektywniej wykorzystać tablicę interaktywną.. Wówczas tracimy element "dotykowej" interakcji ucznia z treścią na ekranie.Ćwiczenia te zapisane są w formacie HTML więc nauczyciel nawet nie musi posiadać zainstalowanego programu, aby te ćwiczenia odtworzyć na tablicy interaktywnej.. Uczniowie podchodzą pojedynczo do tablicy interaktywnej, wymawiają 2 liczby oraz dotykają palcem prostokąty (karty) z wywołanymi cyframi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt