Uzupełnij zdania wyrazami

Pobierz

Otocz ją pętlą.. W każdą lukę możesz wpisać.. ,,ó" wymienne ,,ó" niewymiennePlik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012.. B: In Birmingham.Podział zdania na wyrazy i wyrazu na sylaby.. Podkreśl kolorową kredką ,,ó".. Układanie wyrazów z sylab lub uzupełnianie wyrazów brakującymi sylabami.Dopisz po 4-5 wyrazów, w których u jest: na początku, w środku, na końcu wyrazu.. Podkreśl wyrazy z ó niewymiennym i przepisz je w kolejności alfabetycznej.. król- góra- róża- 4.Podane wyrazy przepisz do tabelki według rubryk.. Klasa 1 Polski czytanie.. ragnął wydać ją za dzielnego .Uzupełnij odpowiedź Miriam wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Tiger 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki, używając odpowiedniej formy gramatycznej.. bell outlined.Zima - uzupełnij zdania wyrazami - klasa 1.List - uzupełnij zdania wyrazami - LearningAppsUzupełnij zdania wyrazami z ramki plis pomóżcie Answer.. Przypomnij sobie zasady przenoszenia wyrazów i uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. (2-3 zdania) 3.Opisz zakon i herb: zakonu…Uzupełnij tekst, używając trzech wyrazów z ramki.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. Rój …………………… opuścił ul. 4.. W kolejce po obiad byłem siódmy.. Co widzisz na obrazku?. Ułóż zdanie z dowolnym wyrazem..

3.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

Połącz w pary.. Przeczytaj podane zdanie i kolejno wykonaj zadania.Pilna i obowiązkowa Kasia najuważniej przeczytała mitologię grecką.. Podczas wakacji Ewa przeżyła wiele ……………….. Karta pracy nr 22.. 1.opisz polityke kazimierza wielkiego.. Wyrazy z utratą dźwięczności.2.. Jeśli to konieczne, dodaj inne wyrazy.…W zeszycie uzupełnij zdania wyrazami w nawiasach w odpowiedniej formie.. 6.Plik uzupełnij zdanie brakującymi wyrazami.doc na koncie użytkownika haka61 • folder karty pracy 1-3 • Data dodania: 19 paź 2011Liczba wyników dla zapytania 'uzupełnij zdania': 5307.. - krzyknęła Kaśka.Uzupełnij brakujące wyrazy w podanych zdaniach: Ułóż dwa zdania z wyrazami: ęzyk chce powiedzieć, ucho usłyszeć, ręka napisać to : Z podanych ciągów wyrazów uczeń ma wybrać Podkreśl w tekście ćwiczenia 1 wszystkie wyrazy z sz, cz, szcz.Zdania złożone współrzędnie i podrzędnie .. 7 Dowiedz się Przeczytaj podany tekst, a następnie uzupełnij tabelę.. Wszystkie przedmioty, istoty żywe i obiekty w kosmosie nazywamy .. Materia zbudowana jest z niewyobraż.. Ułóż zdanie z wybraną parą wyrazów.. piosenki, wesołe, na zbiórce, Harcerze, śpiewają 3.Przepisz podane rzeczowniki dopisując do nich rodzinę wyrazów.. Niektóre wyrazy mogą pojawić się w obu kolumnach tabeli.. Każdą parę połącz linią innego koloru..

Uzupełnij tekst kolejnymi wyrazami z ramki.

przez dzieci i młodzież opóźnia ich wzrost i rozwój.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.. Różnicowanie znaczenia wyrazów, które brzmią podobnie, np. "Wymów i powiedz, czym się różnią słowa: panna - pana, kura - góra, wybij - wbij, drwij - drwi".. Klasa 1 Polski czytanie.. Zobacz odpowiedź.. 6)Do you think that there is life on other .Uzupełnij zdania wyrazami z poprzedniego ćwiczenia 1.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. B: To odpowiedz.. dojrzałe, krzewy, wrzosy, grzyby, chrząszcz, przysmak, drzewa, trzyma, brzoza b d p t g ch k j w .. Ułóż zdania z wyrazami: żółw, żyrafa, żaba.. bardzo kochał swoją jedynaczkę .. sylab, spółgłoski, słowniku ortograficznym, samogłosek, jednosylabowych, głoskę, spółgłosek, sylabamiSkorzystaj z wyrażeń z lekcji speaking str. 93.. Zaznacz w wyrazach samogłoski.. .nałożył koronę i usiadł na tronie.Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z "ó".. Polub.. Tam, gdzie potrzeba utwórz liczbę mnogą.. Liczenie słów w zdaniu.. Podkreśl wyrazy z "ó" i zapamiętaj ich pisownię.. Na liście …………….. maksymalnie cztery wyrazy.. jeż żółw żubr wąż żaba żyrafa.. Wyszukaj tę nazwę w podanych wyrazach.. …Połącz model wyrazu z odpowiednim wyrazem..

(3 zdania) 3.opisz pokój w kaliszu.

Możesz sko-rzystać ze słownika ortograficznego.. Zadanie 5.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Od sylaby do zdania.. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których "ó" wymienia się na "o" lub "e".. Osadź.. Przeczytać tetst ze strony 46 i wykonać ćwiczenia 1 -5.Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. Mama zebrała w lesie słój ………………….. .zamienił chodnik w ślizgawkę.. Połącz w pary pasujące do siebie wyrazy.. -Wskaż podmiot i orzeczenie.-Wypisz wszystkie związki pomiędzy wyrazami i określ, które z nich są współrzędne, a które .1)Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego zdania.. Edytuj elementy.. Uzupełnij zdania czasownikami z końcówkami: -uję, -uje, -ują.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) Udostępnij Udostępnij wg Paniolusiaklikankowo.. Pamiętaj o wielkiej literze na początku zdania.. Wyrazy z ramki substancja, drobina, materia 1.. Strona 47: - zad.. Proszę dokończyć powtórzenie z rozdz.6 zad.. 2015-02-03 21:56:52; Uzupełnij zdania trzema wyrazami.. 2012-04-25 19:07:14 Uzupełnij zdanie odpowiednimi określeniami z nawiasów..

Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) Brakujące słowo.

Wypijanie około 1,5 litra.. dziennie jest warunkiem właściwej pracy organizmu.. brak jest kilku nazwisk.. Your personality is more important than what you .. .1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki Prosze krótko,zwięźle i na temat.. Wymagane logowanie .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie.. 8 Wstaw w luki właściwe litery oznaczające spółgłoski miękkie.. R16Du9gSv2VYK 1 1. licencja: CC 0.. .jest bardzo powolnym zwierzęciem.. Więcej.. Przygoda z sylabami zaczyna się już w przedszkolu.. ciekawa zabawa lekcja kalendarzUzupełnij wyrazy.. Dziadek Zuzi króliki.7 Wyrazy z ó, których pisownię trzeba zapamiętać 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt