Przysięga 347 streszczenie

Pobierz

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga 491, 492, 493 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. Stojący nad nią Talaz polewa jej twarz wodą.. Reyhan stara się wesprzeć męża przy poprawkach jego projektu, Sehriye telefonuje do Narin z prośbą o pomoc.. .Przysięga odcinek 348: Cavidan wraca do rezydencji!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Masal bawi się z rodziną w chowanego.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-01-25 21:08 .. Zdesperowana Sehriye telefonuje do Narin i prosi o pomoc.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. W gabinecie Kemala jest Emir.Streszczenie 346. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Reyhan wyznaje prawdę Melike.. Powtórne badania potwierdzają diagnozę!. Przestraszona odwraca się i widzi Kemala, który patrzy na nią nienawistnym wzrokiem.. "Wkrótce się dowiemy" - mówi syn Hikmeta i szarpie za drzwi prowadzące do magazynu.. Emir z matką zjawiają się w rezydencji.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. - "Są zamknięte".Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 492, 493, 494 i kolejnych.. "Wydaje się, że nie ma tu nikogo" - mówi dziewczyna.. Melike namawia Reyhan, by wyznała mężowi prawdę..

[Streszczenie + Zdjęcia]Przysięga 495 streszczenie odcinka.

Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. 2020 Odcinek 510.. Emisja tego odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 8 lutego 2021 o godz. 16:05 w TVP 1.Przysięga odcinek 347: Cavidan żyje!. Wypłakuje tam swoje smutki.. W końcu Reyhan dochodzi do wniosku, że w szpitalu musieli się pomylić.Streszczenie odcinka [21.09.2021] redakcja 16 września 2021, 8:01.. .Streszczenie 487. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Munevver daje Narin prezent.. Ucieka z własnego .Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Nagle jednak ktoś chwyta ją za rękę.. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.. Serial Przysięga to ciesząca się wielkim uznaniem produkcja (znana także w oryginalne jako Yemin .Przysięga - streszczenia odcinków.. Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal.. Porzuciłam go, choć moje serce rozrywało się na kawałki.. Komentuj .. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją .Przysięga 447, 448, 449, 450 streszczenia.. Kemal i Narin przygotowują się do wyjazdu.. Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość..

Sprawdź, co wydarzy się w 347. odcinku - poniżej streszczenie.

Co się zdarzy w 347 odcinku Przysięgi?. Masal jest przerażona postępowaniem ojca.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga Odcinek 347 / Przysięga.. - "Ukryłam to nawet przed tobą.. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. 491, 492, 493Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do pią340: Narin, pomimo ostrzeżeń Oyi, postanawia odwiedzić Masal.. Streszczenie 347. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Melike namawia Reyhan, by powiedziała mężowi prawdę.. Feride wyrzuca ojca z r.Przysięga 494, 495 streszczenia.. Hikmet prosi syna, by zdecydował o dalszym losie Cavidan.. Melike stara się nakłonić Reyhan do wyjawienia ukochanemu prawdy.Przysięga - odcinek 347.. Z kolei Kumru dowiaduje się o ślubie siostry, a Songul rozmawia z Cavidan.Streszczenie.. Streszczenie 348. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:Przysięga 471, 472, 473, 474, 475 streszczenia.. Widzimy leżącą na workach ze śmieciami Cavidan.Przysięga to znany i ceniony melodramat z Turcji, emitowany na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej i platformy vod.tvp.pl, skupiający się na grupce postaci, starających sobie poradzić z problemami dnia codziennego oraz licznymi spiskami.Co zdarzy się w 346 i 347 odc Przysięga..

Natomiast ...Prezentujemy streszczenie 348. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach .Zrozumiem cię najlepiej ze wszystkich".. Reyhan pomaga mężowi wprowadzić poprawki w projekcie.. Turcja .. Zobacz galerię (3 zdjęcia) Kemal nie wytrzymuje napięcia i niemal kłóci się z ordynatorem szpitala przed restauracją.Streszczenie 349. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan wraca do domu, ale okłamuję rodzinę w sprawie swojej nieobecności.. Kemal wpada w panikę, kiedy długo nie może znaleźć córki.. Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan .. Widzimy leżącą na workach ze śmieciami Cavidan.. Zdesperowana Şehriye telefonuje do Narin i prosi ją o pomoc.. 347: Akcja odcinka rozpoczyna się na śmietnisku przed fabryką.. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 stycznia 2021Turkweb.pl 347: Akcja odcinka rozpoczyna się na śmietnisku przed fabryką.. Narin dostaje wynik badania, ale boi się wyznać mężowi prawdę.. Udostępnij.. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 stycznia 2021 Turkweb.pl.. Przysięga odcinek 347: Cavidan żyje!. Streszczenie.. Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. Feride odwiedza grób matki.. Mężczyzna zabierze Narin do domu Seyhan, aby dowiedzieć się prawdy.Ten upada nieprzytomny obok Cavidan!. Tymczasem Feride i Emir docierają przed opuszczony budynek, skąd pochodzi sygnał telefon Cavidan..

[streszczenie odcinka] "Przysięga" odcinek 493., w którym widzowie zobaczą byłą żonę Kemala.

Podstęp Songul się udaje i Feride czuje się zraniona.. Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje.Przysięga odcinek 496.. Nieoczekiwanie w przedpokoju pojawia się Sehriye.Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany.. Nigar chce się zemścić.. Kobieta jednak nie rozpoznaje domu i pyta wszystkich, gdzie jest.. Nadchodzi dzień ślubu Kemala z Kumru.. Cemre informuje Cavidan, że Hikmet ponownie się ożenił.. Ostrożnie wchodzi do domu byłego męża i kieruje się prosto na schody.. Feride próbuje przekonać Emira, żeby wybaczył matce.. Akcja przenosi się do firmy.. W tym czasie Ilyas nawiązuje z kimś połączenie.. Reyhan pomaga mężowi poprawić projekt.. Przysięga - opis 347 odc.. "Przysięga", odcinek 348: Streszczenie epizodu.. Nie może jednak znaleźć jej szczotki.. Melike namawia Reyhan, by wyznała mężowi prawdę.. Proszę, opowiedz mi wszystko".. "No dalej, otwórz oczy" - mówi.Co się wydarzy tym razem, w 347 i 348 epizodzie?. Melike namawia Reyhan, by wyznała mężowi prawdę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt