Opisz po angielsku swój pokój

Pobierz

staircase - klatka schodowa.. with air conditioner - z klimatyzacją.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. Ja lubię mój pokój.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Na podłodze mam zielony dywan.. Kolory w pokojach są raczej spokojne, stonowane, ciepłe i przyjazne.. Posiadam dość duży ogród.. W moim pokoju jest też szafa.. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. -1 głos.. Na tej lekcji poznasz i utrwalisz słownictwo, przy pomocy którego można opisać mieszkanie po rosyjsku oraz Twój pokój.. Dostałaś e-mail od przyjaciela z angli w którym opisał rodzinne miasto i prosi o opis Twojego napisz odpowiedź .1.Napisz emocje do brytyjskiego przyjaciela i opisz swój pokój poproś o radę dotyczącom wystroju , urządzenia pokoju zaproś go do odwiedzin , podaj wskazówki jak dojechać.. Ja tam z angielskiego jestem bardzo słaby, a ona za leniwa .. ściany są pomalowane w kolorze żółto-pomarańczowym.na przeciwko drzwi jest widoczne duże okno z zasłonami żółtymi.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Ściany w moim pokoju są żółte.. Dostałaś e-mail od przyjaciela z angli w którym opisał rodzinne miasto i prosi o opis Twojego napisz odpowiedź ..

Mój pokój - mój azyl.

bedroom - sypialnia.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.Opisz swój pokoj po angielsku z przetłumaczeniem 1 Zobacz odpowiedź Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly Zwroty, które możemy zastosować opisując pokój: → My room is the place where I spend the majority of my time .W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. Wiecie o co chodzi :P.. W moim pokoju jest biurko na którym stoi komputer, jedno czarne krzesło i zielone łóżko.. (80-130 słów) 2.. W owym opisie ma być dużo wyrazów typu ''w, obok, na, koło'' itd .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest w nim dużo roślin, drzew, kwiatków .Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. dining room - jadalnia.. Post na forum po angielsku - przydatne zwrotyI jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41 .Witamy Cię na kolejnej lekcji języka rosyjskiego dla początkujących od Rosyjki.pro..

Mój pokój jest mały.

W moim pokoju znajduję się telewizor, łóżko, szafki, wieża, stół, krzesła oraz pełno zdjęć, obrazów i plakatów z koncertów.. tak abyście wiedzieli na czym najbardziej należy się skupić pisząc swój tekst użytkowy po angielsku.. proszę o opis po angielsku i po polsku To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Wpis na blogu zazwyczaj ma podany już swój temat.. Opis pokoju - przykład.. na środku pokoju jest stolik.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.opisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopSprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Zazwyczaj młodzi ludzie mają to szczęście i mogą się poszczycić posiadaniem własnego pokoju.Napisz emocje do brytyjskiego przyjaciela i opisz swój pokój poproś o radę dotyczącom wystroju , urządzenia pokoju zaproś go do odwiedzin , podaj wskazówki jak dojechać..

na ścianie ...Ma po prostu opisać swój pokój po angielsku .

Tą stronę przegląda teraz 4 gości.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Opisz swój pokój w 15 zdaniach po angielsku.. Jak coś to to jest na sobotęopisz swoje urodziny po angielsku.. - rozwiązanie zadania.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Opis miasta po angielsku;.. Naszym zadaniem jest jedynie dopisanie 4 paragrafów przekazujących informacje podane w poleceniu.. Ma ok 20m kwadratowych.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Mój pokój jest nie wielki.. (80-130 słów)2.. 2012-01-04 22:33:03 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Znajduje sie w południowej czesci mieszkania..

- Mój pokój znajduje się na drugim piętrze, obok łazienki.

Okna w pokoju sa duze.. która odnosi się do jednego z czterech podpunktów treści polecenia w sposób .Post na forum po angielsku - budowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt