Przeczytaj dialogi uzupełnij luki wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi

Pobierz

(0-4) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj ponownie tekst.. Jedną odpowiedź podano dodatkowo.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rejestracja.. Prosze na dzisiaj !. Uwaga!. Uwaga!. (3 pkt) Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Spróbuj!. (0-4) Przeczytaj dialog.. X: I'd like to book a table for tonight.Przeczytaj teksty pytania i odpowiedzi zamieszczone na forum internetowym.. rz wymienia się na r rz po spółgłosce ż wymienia się na g lub z .. Książki Q&A Premium.. Answer.. Logowanie.. (0-3) Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Polak358 - Gimnazjum - Język niemieckiPrzeczytaj dialogi (a-d) uzupełnij luku (1-12) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.Proszę na dziś .. Powodzenia!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. At first, he madeUzupełnij tabelę wpisując w odpowiednie miejsca wyrazy z rz,ż występujące w tekście kot w pustym mieszkaniu.. Wpisz litery A-E w luki 7.1.-7.4.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Lis byl niezadowolony z wyboru malpy na krola .Postanowil ja przechytrzyc..

Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Tatianapirzamek February 2019 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kapitel 1 Modul 4 32 Przeczytaj dialog.. pomocy!. Uzupełnij luki 10.1.-10.3. w wiadomości do kolegi zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyj-nie oddać ich sens.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. zadanie 5.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Wpisz odpowiednią literę w każdą lukę.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij luki w dialogu zdaniami z tabeli.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga: jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij luki w dialogach:1. kommeCzasownik kommen odmieniony dla pierwszej osoby liczby pojedyncz Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3. Wydanie 2017Polacz dwa zdania w jedno uzyj odpowiednich spojnikow Lus byl niezadowolony z wyboru malpy na krola.Musial zlozyc przysuege i powinszowania ..

A tall B longUzupełnij luki (1-10), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki, wybierając jedno z podanych słów.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (7.1.-7.6.). DasPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. a) listwę o długości 1 m pocięto na 7 je - Pytania i odpowiedzi - Matematyka.. Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .. 4.Przeczytaj dialogi (a-b).. Matematyka - .. Uzupełnij poniższe dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i .MJA-7P Strona 9 z 13 Zadanie 7.. ¤ Meine Eltern sehen das Kulturprogramm "Aspekte" gern.Przeczytaj zadania A do H Uzupełnij luki 1 do 24 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi wann fahren wir.. • Zdecyduj, którym z podanych słów należy uzupełnić każdą lukę, aby zdanie miało sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uwaga!. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1 Przeczytaj zdania.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-10-26 14:57:52Strona 9 z 14 Zadanie 9.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga!. Przeczytaj zdania (a-h).OJAP-100 Strona 7 z 18 Zadanie 6..

Uzupełnij luki (1-11) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.

Uwaga!. Uzupełnij luki (1-11) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .OJAP- Strona 7 z 18 Zadanie 6.. W razie problemów, służę pomocą na messengerze.. X: _____ y: Markus .N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. usłyszysz dwukrotnie.. (0-4) Uzupełnij dialogi 5.1.-5.4., wybierając spośród a-c brakującą wypowiedź jednej z osób.. Mai 2020• Popatrz na wyrazy poprzedzające luki i następujące po nich.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. Prosze na dzisiaj .. Wir müssen die….OJAP- Strona 7 z 20 Zadanie 6.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. (0-4) Przeczytaj teksty 1. i 2.. Zaznacz a, B lub c. przeczytaj podane informacje i uzupełnij zdania wpisując odpowiednie ułamki.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. Uzupełnij zdania.. C.Strona 6 z 8 Zadanie 9.. (0-3) Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Prosze na dzisiaj !. Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi ..

Uzupełnij luki (1-8), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.

Przeczytaj dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt