Przeczytaj pytania i odpowiedzi zakreśl właściwą formę czasownika

Pobierz

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Logowanie.. z o.o., Length: 124 pages, Published: 2019-01-11Odpowiedz pisemnie na pytania postawione w zadaniach 1 i 2.. Question from @Malgorzatatroc1 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rejestracja.. Uzupełnij luki w opowiadaniu przy pomocy wyrazów z ramki.. Mein Bruder __ - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Z góry bardzo dziękuje( ´ ` )Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. Zakreśl właściwą formę czasownika.. i naj za wszystkie odp!. 2009-09-19 13:00:32 Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad.. Wpisz same literki.. angielski 2011-10-24 20:01:55; Zakreśl właściwą odpowiedź - Angielski ?. I saw my friends at the .Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Ułóż zdania z zad.4 we właściwej kolejności, aby powstał przepis.. Zakreśl literę A, B albo C. Title: Komplett 1 Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. *Przeczytaj i uzupełnij treść pocztówki.. Hello Uncle Jacek and Aunt Anna!. Każdy człowiek ma czasem ochotę odpocząć od całego świata, zaszyć się w komfortowym, bezpiecznym miejscu i wywiesić tabliczkę z napisem "Nie przeszkadzać".Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Zad.1.Zakreśl właściwą formę czasownika.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zastanów się czy możesz bez ponownego czytania tekstu udzielić poprawnych odpowiedzi.. Zakreśl właściwe wyrazy.. Śmiało użyj swojej wyobraźni - nie ma tu złych odpowiedzi.. angielski 2011-10-24 20:01:55Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. 2009-09-21 14:35:12 Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Ex.. z o.o., Length: 112 pages, Published: 2017-05-24Przeczytaj tekst o drużynie Globetrotters .Odpowiedz pisemnie na pytania[Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie].. Język niemiecki - liceum .Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. Zadanie na ocenę.. Spróbuj wybrać a następnie wróć do tekstu na stronie 78 i czytając szukaj potwierdzenia swoich wcześniejszych wyborów.Meine (6) _____ verbringe ich oft im Sportclub.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Daje dużo pkt..

Zakreśl właściwą formę czasownika.

Macie nie więcej niż dwie szanse na podejście do tego ćwiczenia.Przeczytaj tekst o pomaganiu i odpowiedz na pytania, wpisując odpowiednie nazwy osób.. 6 Obejrzyj filmiki, przeczytaj pytania i zaznacz poprawne odpowiedzi: Zad.7 UWAGA!. (Wy powiedzcie napiszcie jaką zakreślić.. Zadanie druge.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ex.3/79 Przeczytaj pytania w zadaniu oraz opcje odpowiedzi do tych pytań.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Zakreśl odpowiednią formę czasownika angl?. Termin wykonania i odesłania zadania mija we wtorek 12.05 o godzinie 20.00.. 2011-01-08 12:46:42; Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. angielski.. Na wykonanie zadania macie max.. Rozwiązania zadań.. ANGIELSKI!. Zeszyt Ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Pytania i odpowiedzi.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Usłyszysz dwukrotnie tekst.. 3 Zakreśl właściwą odpowiedz.. Kto jako pierwszy poda właściwą odp dostanie naj!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt