Opis działki budowlanej

Pobierz

OPIS OFERTY: Działka o powierzchni 601 m2 w bydgoskim Fordonie.. Działki budowlane - charakterystyka .. Działka inwestora posiada na swoim terenie utwardzony taras zewnętrzny po stronie południowej oraz utwardzone dojście do budynku po stronie południowo-wschodniej.. 1000 m2, - powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej maksimum 30%, - udziału powierzchni zieleni biologicznie czynnej - minimum 60% działki budowlanej, - maksymalnej wysokość zabudowy mieszkaniowej - 10,5 m, - preferowanej zabudowa wzdłuż dróg.granice działki budowlanej lub terenu, usytuowanie, obrys i układ istniejących i projektowanych obiektów budowlanych, w tym urządzeń budowlanych z nimi związanych, z oznaczeniem wejść i wjazdów oraz liczby kondygnacji, charakterystycznych rzędnych (poziomów), wymiarów i wzajemnych odległości obiektów budowlanych i urządzeń budowlanych oraz ich przeznaczenia, w nawiązaniu do istniejącej zabudowy terenów sąsiednich;Idealna działka budowlana, zdaniem fachowców i większości poszukujących, to kwadrat lub zbliżony do kwadratu prostokąt o powierzchni około 1000 m2.. działka budowlana - nieruchomość gruntowa lub działka gruntu, której wielkość, cechy geometryczne, dostęp do drogi publicznej oraz wyposażenie w urządzenia infrastruktury technicznej spełniają wymogi realizacji obiektów budowlanych wynikające z odrębnych przepisów i aktów prawa miejscowego.Działka budowlana..

Analizowany- powierzchni działki do zabudowy - min.

Przy osiedlu w Tarnowskich Górach oferujemy uzbrojone działki budowlane do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.. Opis ….. Działkę budowlaną nabywa - w zależności od przeznaczenia działki - osoba prywatna, deweloper (zwykle .przebiegające przez działki 472/32 i 472/26 do działki 472/17.. Działka budowlana - teren wytyczony pod budowę lub powstały po wyburzeniu budynku/ów.. Przeznaczony na zabudowę różnego rodzaju - od domów jednorodzinnych, po osiedla mieszkaniowe, obiekty handlowe lub użyteczności publicznej.. Działka objęta planem miejscowym.. Działki na sprzedaż - sprawdź nasze ogłoszenia.Aby jednak wybudować budynek mieszkalny, musi nastąpić odrolnienie działki, czyli przekształcenie działki rolnej w budowlaną.. Nie każda działka może być działką budowlaną.Plan zagospodarowania parceli wraz z częścią opisową jest wymaganym przez prawo budowlane elementem dokumentacji projektowej.. Działki położone są w wydzielonej części osiedla, z pełną własną infrastrukturą i dostępem do drogi publicznej - ul.DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ- PIŁA- KOSZYCE Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1436 m2- świetna lokalizacja w pobliżu tereny zielone..

Opis działki : Działka o powierzchni 1248 m2 w kształcie prostokąta.

Topografia terenu: Działka nr 472/17 leży w obszarze niezróżnicowanym pod względem ukształtowania.. Działki na sprzedaż - sprawdź nasze ogłoszenia.Działki budowlane to nieruchomości gruntowe przeznaczone pod wszelkiego rodzaju zabudowę.. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona jako MN14 tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z prawem do: a) jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej (budowa przy granicy) w wysokości do II kondygnacji nadziemnych, da.Działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w palnie miejscowym oznaczenie 01 - MN.. Ukształtowanie na całej działce w połowie płaska i z lekki spadkiem.. Działka z Mi 601 m 2; Nr ref.. Szer działki około 20 metrów Długość około 50 metrów Nr działki 191/6 Że względu na zadawane pytania odpowiem z góry działka nie jest zajęta żadnym zadłużeniem hipoteką windykacją i czym tam sobie jeszcze kto wymyśli.. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy lesie, ostatnia na ulicy Borówkowej.Działka budowlana o powierzchni 830 metrów z mediami woda prąd.. Miejscowość Kotorydz koło Tarczyna.. Parametry: zabudowa do 25% działki, wskaźnik zabudowy do 0,50., wysokość zabudowy do 9,00m, dach wuspadowy lub wielospadowy od 30% do 45% kąt nachylenia.Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego..

Szczegóły ogłoszeniaDziałki budowlane, działki rekreacyjne, działki rolne na sprzedaż.

Działki budowlane na sprzedaż cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno inwestorów indywidualnych, jak i deweloperów.. Teren: równy.. gratka-PRN-GS-3468Opis.. 105 000 zł.NA SPRZEDAŻ: Duża działka budowlana: - pow. 11 241 m2 - położona we wsi Miłonów, oddalona 8 km od Oławy, ok. 25 km do Wrocławia - cena 95 zł/m2 - możliwość zakupu całości lub 1 z 5 części gruntu: ok. 30 m x 50 m bez pośredników i do negocjacji Kontakt: Krzysztof .Działka budowlana o powierzchni 7,6 ara (wym.ok.23m x ok.33m) położona we Wrząsowicach gm.Światniki Górne, ok.500m od południowej granicy Krakowa.. Na takiej parceli można posadowić w zasadzie dowolny dom.. Dostępne media:prąd, woda..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt