Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania język niemiecki

Pobierz

2020-12-31 14:48:35 Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:00Zadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.przeczytaj fragment tekstu z kroniki thietmara i odpowiedz na zamieszczone niżej pytania - (tekst w załączniku ) pytania : 1.Jakiego wydarzenia dotyczy tekst?. 2020-12-31 14:48:35 Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:00zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Autorstwa Stanisława Kality i Augustyna Bozentka.). Język niemiecki 2012-01-08 20:36:28; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Przeczytaj, krótki tekst i odpowiedz na pytanie Uzasadnij stwierdzenie, że "w sztuce Rubensa wszystkie cechy barokowe - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. 3.1.Niemieckie teksty do czytania.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Naucz się czytać tekst pt. "Ich liebe den Sommer!". Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Odpowiedz na pytania.. Wskazówki do rozwiązania zadania Tekst 1.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Witaj w sekcji czytania!. Podkreśl wszystkie wyrazy z nie .Następnie uzupełnij regułę dramatyczną i zilustrój ja przykładami z tekstu 2020-10-04 13:56:48;Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

W Internecie poszukaj informacji na temat piotrkowskich sądów.. 1 na str. 90 i spróbuj odpowiedzieć na 3 pytania.. Język niemiecki.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Przeczytaj tekst z ćwicz.. Ułóż zdania z rozsypanki, zaczynając od pierwszego słowa.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Powtarzam więc materiał o pytaniach niemieckich.. Zapoznaj się z ikonografią - "Hierarchia sądów polskich" z strony 148 - 149, a następnie odpowiedz w zeszycie pisemnie dwa pytania ze strony 149. .. ofercie skierowanej do uczniów i odpowiedz na pytania.. Plastyka:6 Egzamin maturalny.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.. Alle Rollen im Film werden von Hunden gespielt.Pytania w języku niemieckim to podstawa wiedzy z gramatyki..

Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.

Były już raz na moim blogu, ale wpis uległ zniszczeniu.. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.. Wykonaj ćwiczenia: 1/ str.95 (po przeczytaniu tekstu odpowiedz pisemnie na pytania) 2/ str. 95 (Utwórz zdania i napisz je w zeszycie.. 2.Jak zachował się Otton III przed grbowcem św,wojciecha ?. Pamiętaj o odmianie czasownika) data: 23.03.2020Odpowiedz na pytania.. (podręcznik str. 95) i pisemnie przetłumacz go na język polski 2.. Tryb rozkazujący - 2 .w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. 5.Które biskupstwo nie zostało .. Przeczytaj tekst na str. 78 i wyraź swoje /jako młodego człowieka/ zdanie na temat poruszonych w nim spraw .Teksty po niemiecku.. Przyporządkuj nazwy czynności rodzajom pracy dla młodzieży - ćwiczenie 2/90.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj teksty o posiłkach w Niemczech i odpowiedz na pytania..

literę, ...Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania.

Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Ułóż zdania z podanych słów.Język niemiecki, pomożecie?. Was kostet die Reise-Applikation?- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Zbiór zadań Zadanie 1.. Pytania w języku niemieckim zadaje się stosując pewne zasady: Fragen stellen - pytania postawić.. Zakreśl literę A, B albo C.. Odpowiedzi na pytania z ćwiczenia 1 i rozwiązania z ćwiczenia 2 zapisz w zeszycie i prześlij na maila /do przyszłej środy/.Materiały - Język niemiecki; TYDZIEŃ VII.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 3.Kto został arcybiskupe gnieźnieńskim?. Język niemiecki.. Poziom rozszerzony..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

( powyższy tekst oraz pytania zaczerpnięte z " Język niemiecki, teksty, dialogi, ćwiczenia.". 4.Jakie więzy pokrewieństa łączyła arcybiskuba gnieźnieńskiego i św,Wojciecha?. Welcher Satz gibt, gemäß dem gehörten Text,Proszę przeczytać tekst z podręcznika ze stron 146-151.. Dla chętnych: Proszę przesłać odpowiedzi i wyjaśnienie 2 pojęć "Halbtagsschule" i "Ganztagsschule" na maila.. Wykonać w zeszycie notatkę - samodzielnie.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. -3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. Auf Fragen antworten - na pytania odpowiedzieć.Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko na pytania do tekstu: Das ist mein Zimmer..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt