Plan jednodniowej wycieczki do krakowa

Pobierz

- Kościół Farny.Biuro Podróży Damar - organizujemy szkolne wycieczki edukacyjne (wycieczki do Krakowa, wycieczki jednodniowe i wielodniowe, wycieczki zagraniczne, zielone i białe szkoły).. - Rynek Kazimierza Dolnego - zwiedzanie z przewodnikiem.. Najlepszą opcją będzie zwiedzanie Traktu królewskiego oraz Żydowskiego Kazimierza, tzw. Kraków w pigułce.Plan Wycieczki po Krakowie z przewodnikiem.. Wizyta w Muzeum Józefa Mehoffera.. Wycieczka po Krakowie w 3 dni to coś co powinien przeżyć każdy z Was!. Tym razem należy przedstawić plan wycieczki.Przygotowaliśmy plan wycieczki jednodniowej po jurajskich dolinkach pod Krakowem.. Zapewniamy tanie noclegi w Krakowie i okolicy, wynajem autokarów i busów, rezerwację przewodników.. Przywykleś (po przeczytanej lekturze) do sporządzania planu wydarzeń w utworze.. To tu, już od czasów średniowiecza, zaczynała się Droga Królewska.Kierownik wycieczki: (Arial 12) Jan Kowalski.. 1.wycieczka do doliny tatrzańskiej do wybory trasy: -Dolina Strążyska -Dolina Białego -Hala Kondratowa -Rusinowa Polana.. 45 zł.. Plan wydarzeń to przedstawienie w punktach najważniejszych zagadnień.. Po pierwsze dlatego, że prowadzi Drogą Królewską - podążymy śladem królów polskich.. Wyjazd do Krakowa o godzinie 8.15.. Zobaczyć tu można bezcenne pamiątki narodowe, zabytki Krakowa, wspaniałe restauracje i wiele innych interesujących miejsc.Uważa się, że jest to również jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Europie.Wycieczki jednodniowe, które organizuje nasze biuro turystyczne, odbywają się zarówno w granicach naszego kraju, jak i w okolicznych państwach, dostarczając uczestnikom mnóstwa emocji oraz wrażeń..

Ankieta dla uczestników wycieczki do Krakowa.

Omówione miejsca i obiekty możecie Państwo zwiedzić w towarzystwie naszych przewodników.. Dzień 1: Przyjazd do Krakowa, zwiedzanie przewodnikiem, Wizyta w Barbakanie i wejście na Mury Miejskie, Przejście ulicą Floriańską na Rynek Główny, Spacer po Rynku Głównym z kościołem Mariackim (z zewnątrz) i Sukiennicami, Opcjonalnie przerwa na posiłek lub zakup pamiątek,W trakcie wycieczki młodzie Ŝ podzielona na zespoły wykonuje zadania (w załączeniu) Dzie ń pierwszy 1. wyjazd w godzinach rannych do Krakowa poci ągiem 2. zakwaterowanie 3. zwiedzanie: Kraków od gotyku do baroku a. Collegium Maius - historia Uniwersytetu Jagiello ńskiego (zamówione wcze śniej zaj ęcia muzealne) b. Rynek Starego Miasta i średniowieczne zało Ŝenia urbanistyczne KrakowaAnkieta skierowana do kierownika i opiekunów wycieczki do Krakowa.. Zbiórka będzie miała miejsce o godzinie 10.00 pod Bramą Floriańską, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie.Program wycieczki szkolnej do Krakowa.. Dojazd na miejsce z centrum Krakowa nie powinien zająć więcej niż pół godziny.. Bilety: * od poniedziałku do piątku normalny.Poniżej przedstawiamy plan jednodniowej wycieczki do Krakowa - zabytki i miejsca, które musisz zobaczyć!. Zapewniamy osobisty odbiór transport powrotny na wyznaczone miejsce, nowoczesny, klimatyzowany samochód Mercedes Benz oraz przyjaznego kierowcę do Twojej dyspozycji przez cały dzień..

Plan wycieczki jednodniowej do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Czym jest Droga Królewska?. Iwona Białecka-Jamka.. Kształtowanie świadomości ekologicznej.. Ruda Śląska.Andrzeja (15 min) 17:00 zwiedzanie Muzeum Wyspiańskiego (ok. 60 min.). - Wyjazd z Warszawy 06.00 / 07.00 - Przyjazd do Krakowa około godziny 10.00 - Zwiedzanie Krakowa z lokalnym przewodnikiem - Wzgórze Wawelskie - Katedra Wawelska - ul. Kanoniczna - Rynek - Sukiennice - Wieża ratuszowaPlan wycieczki po Krakowie.. Oprowadzamy również po muzeach, w tym Fabryce Schindlera i Podziemiach Rynku!Ramowy plan wycieczki: 8.00 - wyjazd z Krakowa; krótka i formacja o trasie wycieczki oraz o konkursie fotograficznym 9.00 - 10.00 - zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej Górne 11.00 - 14.00 zwiedzanie Olkusza 14.00 - 15.00 czas na posiłek 15.30 - 16.30 zwiedzanie ruin zamku w Rabsztynie 17.00 - wyjazd z Rabsztyna Zwiedzane miejscaProgram jednodniowej wycieczki z Warszawy do Krakowa: Przykładowy plan wycieczki.. Poznaj nowe miejsca oraz wspaniałych ludzi podczas naszych krótkich, lecz świetnie zorganizowanych wyjazdów.. Wizyta w Muzeum Zoologicznym UJ na ulicy Ingardena.. Poniższy tekst należy sformatować zgodnie z wzorcem: Wstępny plan jednodniowej wycieczki do Krakowa (Arial 15) Zbiórka przed szkołą o godzinie 8.00.. 110 zł.. Wycieczkę rozpoczynamy w Dolinie Kluczwody.. (Times New Roman 12) Sprawdzenie listy obecności..

Plan wycieczki w Bieszczady wraz z regulaminem oraz zgodą rodziców.

1 dzień.. a także muzea - znaczące, ale niewielkie i łatwo dostępne (brak limitów wejść itp.):Czynne od 9:00 do 19:00.. Poznanie formy i zasady ochrony przyrody.. - Zamek i Baszta - zwiedzanie z przewodnikiem.. - Góra Trzech Krzyży - zwiedzanie z przewodnikiem.. Patrzcie za pomnik - zobaczycie kościół św. Floriana.. Kraków dla klas 7-8 i szkoły średniej.. Choć można dojechać tu komunikacją miejską, rekomendujemy podróż własnym autem.Wstępny plan jednodniowej wycieczki do Krakowa Zbiórka przed szkołą o godzinie 8.00.. - Wąwóz - zwiedzanie z przewodnikiem.. o godz. 21.25 • zbiórka o godz. 21.00 PONIEDZIAŁEK 09.06.2008 • ok.11.17 przybycie do Zakopanego • czas na rozpakowanie i aklimatyzację • zwiedzanie Krupówek • piesza w ędrówka na Gubałówk ęwyjazd z Krakowa: 615 zł (dorośli), 575 zł (studenci do 26 lat, młodzież, dzieci powyżej 10 lat), 515 zł (dziecko 4-10 lat) wyjazd z Katowic : 605 zł (dorośli), 565 zł (studenci do 26 lat, młodzież, dzieci powyżej 10 lat), 505 zł (dziecko 4-10 lat)PROGRAM WYCIECZKI: DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg.. Wita, Zamek, Złota Uliczka (dodatkowo płatne bilety wstępu).Prywatne wycieczki jednodniowe z Krakowa Krakow Direct oferuje prywatną wycieczkę do muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli..

Przyjazd do Dworku Białoproądnickiego.Jednodniowe wycieczki szkolne - oferta.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na jednodniową - bezpłatną - wycieczkę po Krakowie, która odbędzie się dnia 12.04.2008 roku, w niedzielę.. Książnice.. rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Czech.. Zajęcie miejsc w autokarze.. 3.Wycieczka jednodniowa do Krakowa, którą proponujemy, nie będzie takim zwykłym spacerem po mieście - będzie magiczna.. Propozycja wycieczki jednodniowej Nasza propozycja to: 1) Przejście Traktem Królewskim Spacer najważniejszą częścią Krakowa: od Barbakanu, przez Rynek z Kościołem Mariackim i Sukiennicami, aż po Wawel.. Powtórzenie wiadomości o parkach narodowych - OPN jako najmniejszy spośród 23 parków narodowych.. obiad; zwiedzanie Zakopanego; Muzeum Tatrzańskie Gubałówka Krupówki (czas wolny) wyjazd grupyPrzygotowaliśmy dla Was plan wycieczki w Bieszczady, podczas którego aktywnie spędzimy kilka dni.1 dzień - wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Zakopanego: spacer po Krupówkach, zwiedzanie Muzeum TPN, drewniany kościółek i cmentarz Zasłużonych.Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.. Zawoja klasy 0-4.. Sprawdzenie listy obecności.. 2 dzień - po śniadaniu piesza wycieczka do Morskiego Oka lub Doliną Kościeliską (Bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, przewodnik tatrzański ok. 400zł/grupa) Jaskinia Mroźna .PLAN WYCIECZKI SZKOLNEJ DO ZAKOPANEGO W DN. 08.06 - 13.06.2008 NIEDZIELA 08.06.2008 • wyjazd z dworca PKP Stargard Szczec.. Wyjazd do Krakowa o godzinie 8.15.. 1 dzień.. Organizujemy także imprezy dla firm (konferencje, zjazdy, zloty).Kraków to miasto z którego każdy Polak może być dumny.. Nie myślcie sobie, że wszystkie budynki na Wawelu to pozostałości po polskich królach.Jeśli szukasz miejsca, które urzeknie Cię od pierwszych chwil, wybierz zwiedzanie Krakowa.Dopasuj czasowo plan wycieczki po Krakowie, wybierając odpowiedni program.Ciesz się nieocenioną pomocą oraz wiedzą przewodnika, który swoimi anegdotami i wiedzą historyczną rzuca zupełnie nowe światło na miejsca, które znasz z książek czy zdjęć.Plan wycieczki jednodniowej do Ojcowskiego Parku Narodowego.. 1 dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt